pasākumu organizatori, Adoria, pasākumu organizēšana
Ziemassvētku balles organizēšana, pavasara ekskursija komandai vai neparastas sporta spēles

Visbiežāk mūsu pakalpojumus izvēlas uzņēmumi, no kuru kolektīva kāds ir bijis mūsu rīkotajās kāzās. Kad viesi piedzīvo mūsu patieso vēlmi sagādāt cilvēkiem mirkļus ar smiekliem, jautrību, dejām un vienlaikus pasvītrotu pasākuma būtību. Viņi vēlas mūs satikt vēl un vēl, bet, tā kā precēties pietiek ar vienu reizi, tad mēs tiekamies uzņēmumu pasākumos. Pasākumu organizatori ir atšķirīgi – mūs izvēlas klienti, kuri vēlas individuālu pieeju.

Ir uzņēmumi, ar kuriem sadarbojamies jau daudzus gadus, rīkojot viņiem gan mazus iekšējo kolektīvu pasākumus, gan lielas, apaļas uzņēmuma jubilejas. Mums ir iekšējais joks, ka pastāvīgie klienti mums nodrošina prāta asināšanu, jo vismaz trīs reizes gadā vajag jaunas idejas un aktivitātes pasākumiem.

Pasākumu organizatori ir noderīgi dažādiem notikumiem, esam rīkojuši arī:
  • zāļu vairumtirdzniecības uzņēmuma noliktavas atklāšana;
  • sporta spēles ar darbiniekiem no 5 valstīm, kurās ir liels sacensību gars, komandas darbs un sports no cita skatu punkta;
  • jauna produkta atklāšanas pasākumi, lai prezentētu tos presei vai uzņēmuma darbiniekiem.
Visbiežāk organizējam:
  • Ziemassvētku pasākumus ar 15-30 darbiniekiem;
  • Neparastas ekskursijas vai sporta spēles, kur lieliski noder mūsu zināšanas par pieturvietām Latvijā. Interesanti, ka mums pamatā iedalās uzņēmumi ar sieviešu kolektīvu un uzņēmumi ar vīriešu kolektīvu. Pasākumi un intereses šiem kolektīviem ir ārkārtīgi atšķirīgi.
  • Uzņēmumu īpašās jubilejas, kas ir tik klasiskas un elegantas, ka tuvojas kāzu robežai.

Fotogrāfijas no “Adoria 10 gadu jubilejas”.