Adoria – 10 gadi

Lai arī mūsu pamatnodarbošanās ir kāzu organizēšana, mēs ar interesi un izaicinājumu pieņemam piedāvājumus no uzņēmumiem organizēt pasākumus. Mūs pamatā izvēlas divu veidu pasākumiem: lielas uzņēmuma svinības, kuras vēlas skaistas, elegantas un mirdzošas – nu tieši tie paši vārdi, kas apzīmē kāzas! Un otrs pasākumu veids- kopīgas sanākšanas maziem kolektīviem ar 15-30 kolēģiem, tāpēc varam veidot pasākumu tieši viņiem – nu atkal jau tāpat kā kāzas! Interesantas orientēšanās dienas, ekskursijas un protams visbiežāk Ziemassvētku pasākumus.

Uzņēmuma „Adoria” 10.gadu jubilejas svinības bija tikpat mirdzošas, kvalitatīvas, elegantas un mūsdienīgas kā uzņēmuma vadītāja un pats uzņēmums.

Ziemassvētku balles organizēšana, pavasara ekskursija komandai vai neparastas sporta spēles

Visbiežāk mūsu pakalpojumus izvēlas uzņēmumi, no kuru kolektīva kāds ir bijis mūsu rīkotajās kāzās. Kad viesi piedzīvo mūsu patieso vēlmi sagādāt cilvēkiem mirkļus ar smiekliem, jautrību, dejām un vienlaikus pasvītrotu pasākuma būtību. Viņi vēlas mūs satikt vēl un vēl, bet, tā kā precēties pietiek ar vienu reizi, tad mēs tiekamies uzņēmumu pasākumos. Pasākumu organizatori ir atšķirīgi – mūs izvēlas klienti, kuri vēlas individuālu pieeju.

Ir uzņēmumi, ar kuriem sadarbojamies jau daudzus gadus, rīkojot viņiem gan mazus iekšējo kolektīvu pasākumus, gan lielas, apaļas uzņēmuma jubilejas. Mums ir iekšējais joks, ka pastāvīgie klienti mums nodrošina prāta asināšanu, jo vismaz trīs reizes gadā vajag jaunas idejas un aktivitātes pasākumiem.

Pasākumu organizatori ir noderīgi dažādiem notikumiem, esam rīkojuši arī:
  • zāļu vairumtirdzniecības uzņēmuma noliktavas atklāšana;
  • sporta spēles ar darbiniekiem no 5 valstīm, kurās ir liels sacensību gars, komandas darbs un sports no cita skatu punkta;
  • jauna produkta atklāšanas pasākumi, lai prezentētu tos presei vai uzņēmuma darbiniekiem.
Visbiežāk organizējam:
  • Ziemassvētku pasākumus ar 15-30 darbiniekiem;
  • Neparastas ekskursijas vai sporta spēles, kur lieliski noder mūsu zināšanas par pieturvietām Latvijā. Interesanti, ka mums pamatā iedalās uzņēmumi ar sieviešu kolektīvu un uzņēmumi ar vīriešu kolektīvu. Pasākumi un intereses šiem kolektīviem ir ārkārtīgi atšķirīgi.
  • Uzņēmumu īpašās jubilejas, kas ir tik klasiskas un elegantas, ka tuvojas kāzu robežai.