Zelta un titāna gredzeni

Zelta un titāna gredzeni ir divkrāsu laulību gredzeni, kā rezultātā veidojas mūsdienīgs un orģināls laulību gredzenu komplekts.

Izvēles iespējas.

Laulību gredzenus apskatieties  šeit vai zvaniet +371 27531155 un nāciet izvēlēties savējos. Piedāvājumā ir divas iespējas divkrāsu gredzeniem. Trend Collection, kur ir apvienots zelts un titāns vai Color of Europe, kur ir baltais un dzeltenais vai rozā zelts. Titāna gredzeni arī Latvijā lēnām tiek pamanīti. Schalins ir atsevišķa kolekcija titāna gredzeniem Titan.

Ņemot vērtā, ka katram pārim rezervējam vienu stundu laiku gredzenu laikošanai mierīgā noskaņā. Uz gredzenu laikošanu ir ieteicams pieteikties iepriekš.Piegāde Latvijā 10 darba dienu laikā. Uz vietas pie mums ofisā ir pieejamas laikošanai gandrīz visas kolekcijas.

Par titāna gredzeniem

Titāns ir viegls metāls, kas dod neparastu sajūtu – tie ir viegli uz pirksta, taču tiem ir cieta virsma un brīnišķīga pelēka krāsa. Titāna gredzenu kolekcijā jūs varat atrast gludus un matētus gredzenus un dažus arī ar sudraba iestrādni.

Titāna gredzeni ar akmentiņiem ir veidoti no Swarovski kubiskā cirkonija. Kubiskais cirkonijs ir populārs akmens ar gandrīz tikpat lielu spožumu kā īstam briliantam. Tas ir pieejams dažādās krāsās, taču baltais cirkonijs ir visiecienītākais. Schalins titāna gredzenus var izgatavot arī ar īstiem briliantiem pēc īpaša pasūtījuma.

Titāna Schalins gredzeni tiek izgatavoti no tīra titāna un nekādi citi metāli netiek piejaukti klāt. Pateicoties titāna izturībai, šo metālu izmanto arī aviācijas industrijā. Viena no titāna pozitīvajām īpašībām ir tas, ka tas ir nealerģisks metāls, tādēļ to parasti izvēlas jūtīgi un alerģiski cilvēki.

Par gredzeniem un gredzenu cenu.

Vispirms var katrā fotogrāfijā redzēt konkrētā gredzena cenu.  Tādēļ, ja fotogrāfijā ir viens gredzens, tad cena ir par vienu gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir divi gredzeni, tad attiecīgi cena ir par diviem gredzeniem. Parasti, ja fotogrāfijā ir baltā zelta gredzens, tad cena ir abos gadījumos par baltā zelta gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir dzeltenā zelta gredzens, bet Jūs to vēlaties pasūtīt no baltā zelta. Tad protams šo pašu gredzenu iespējams pasūtīt no baltā zelta.

Papildus informācija: