Ar rakstu

Thousand Laulību gredzeni

Par laulību gredzeniem un gredzenu cenu.

Vispirms var katrā fotogrāfijā redzēt konkrētā gredzena cenu.  Tādēļ, ja fotogrāfijā ir viens gredzens, tad cena ir par vienu gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir divi gredzeni, tad attiecīgi cena ir par diviem gredzeniem. Kā redzams gredzeniem ar briljantiem visbiežāk fotogrāfijā ir viens gredzens. Un kā parādīts iepriekš cena tad ir par vienu gredzenu. Parasti, ja fotogrāfijā ir baltā zelta gredzens. Tad cena ir abos gadījumos par baltā zelta gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir dzeltenā zelta gredzens. Bet Jūs to vēlaties pasūtīt no baltā zelta. Tad protams šo pašu gredzenu iespējams pasūtīt no baltā zelta.

Papildus informācija:

  • Ja Jums patika šī kolekcija, tad līdzīga kolekcija ir Classic.
Raksti no bloga
Kam jāpievērš uzmanība izvēloties laulību gredzenus.

Sākot izvēlēties laulību gredzenus, pāri orientējas uz gredzena izskatu. Izdarot izvēli, jāapzinās, ka šīs rotas lietas izvēlē būtiska nav tikai šī simboliskā nozīme, bet arī tās praktiskums, tas, kā Jūs ar to jutīsieties tīri fiziski, to nēsājot katru dienu. Punkti, par kuriem ir vērts padomāt, izvēloties savu laulību gredzenu:

Profesija un hobiji.
  1. Cik daudz Jūs darbā izmantojat, rokas, kas var ietekmēt Jūsu laulību gredzena saglabāšanās kvalitāti. Piemēram, „Kāzu Aģentūras” bārmeņiem var novērot platus, biezus un noskrāpētus gredzenus. Plāns gredzens ar viņu profesiju jau būtu salocījies.
  2. Svarīgi ir izvērtēt Jūsu profesijas uzliktos standartus ģērbšanās stila izvēlē. Business casual stila piekritēji visbiežāk izvēlas klasisku laulību gredzenu, kurš iederas koptēlā. Radošu profesiju pārstāvji izvēlas gredzenus ar rakstiem, gravējumiem no ārpuses un dažāda veida matējumiem. Latvijā vispirktākie no „Schalins” gredzeniem jau vairākus gadus ir tieši klasiskie gredzeni, kuri plašā izvēlē ir pieejami divās kolekcijās „Classic” un „Romance” .
  3. Ja Jums ir tādi hobiji, kā dārzniecība, autotehnika, ūdens sports, vai kas cits, kas varētu šo gredzenu ietekmēt, der padomāt par gredzena materiālu un biezumu.
Personība.

Ieteikums ir meklēt tādu gredzenu, kurš piestāvēs Jūsu personībai, Jūsu ģērbšanās stilam, kopējam tēlam un raksturam. Ir svarīgi padomāt uz priekšu, arī tad, ja šobrīd iepaticies kāds neparasts dizains, apdomājiet, vai Jums tas patiks arī pēc laika. Iespējams, šis ir viens no argumentiem, kāpēc vairākums pāru izvēlas klasiskus gredzenus.

Komforts.

Komforts Jūsu izvēlētajai rotai ir viena no būtiskākajām īpašībām. 3 faktori, kuri ietekmē gredzena komforta sajūtu:

  • Izmērs
  • Forma
  • Materiāls

Iespējams, tieši tāpēc ienākot „Kāzu Aģentūras” ofisā pāri ir laimīgi ieraugot plašo gredzenu paraugu piedāvājumu. Mēs katram pārim, kuri piesakās uz konsultāciju gredzenu izvēlē, rezervējam vienu stundu, lai varētu mierīgi uzlaikot dažādus gredzenu modeļus un saprast, ar kuru labāk jūtas, kurš labāk piestāv. Uzsvēršu, ka šīs konsultācijas ir bez maksas.

! Nozīmīgi zināt savas alerģiskās reakcijas pret kādu no materiāliem, un iegādāties tāda materiāla gredzenu, kurš neizraisīs diskomfortu Jūsu ikdienas dzīvē.

Metāla izvēle.

Šeit vairāk ir gaumes jautājums. Kas Jums un Jūsu otrajai pusei patīk, kas vairāk raksturos Jūs. Kā jau iepriekš pieminējām arī ģērbšanās stils un alerģiskās reakcijas nosaka materiāla izvēli. Biežāk laulību gredzeniem sastopamie metāli:

– zelts (“Kāzu Aģentūrā” pieejamos “Schalins” gredzenus visus var pasūtīt no 585 vai 750 proves, kā arī dzelteno, balto vai rozā zeltu).

– titāns (Šeit varat skatīt “Schalins” kolekciju: “Titan”).

– pallādijs (Šeit varat skatīt “Schalins” kolekciju “Palladium”)

Saderināšanās gredzens kopā ar laulību gredzenu.

Sievietēm, kuras plāno nēsāt saderināšanās gredzenu kopā ar laulību gredzenu, ieteicams gredzenus uzlaikot kopā. “Schalins” gredzeniem ir īpaši saderināšanās un laulību gredzeni, kuri jau sākotnēji no dizainera puses tiek veidoti kā komplekts.

Kvalitāte.

– Divu gadu garantija. Īpaši svarīgi, tas ir gredzeniem ar briljantiem.

– Dažādos veikalos izvērtēt: platuma, biezuma un svara attiecību. Reizēm klienti mums saka, ka citā veikalā tāda paša platuma un biezuma gredzens ir bijis uz pusi vieglāks. Neesam juvelieri, tāpēc nevaram izskaidrot šo apstākli, tikai iesakām tam pievērst uzmanību.

– Proves gredzenos un sertifikāts briljantiem.

– Ražotājs. Tāpat, kā vairākumam precēm arī gredzeniem atšķiras izgatavošanas kvalitāte, kas ir atkarīga no ražotāja.

„Kāzu Aģentūrai” ir divi pamatvirzieni:
  • Kāzu organizēšana;
  • Laulības un saderināšanās gredzenu Zviedru uzņēmuma “Schalins” pārstāvēšana Latvijā.

Tāpēc arī tad, ja neesat mūsu klienti kāzu organizēšanas pakalpojumiem, esat laipni aicināti pie mums apskatīt, uzlaikot un iegādāties saderināšanās un laulību gredzenus. Kā jau iepriekš minējām, katram pārim rezervējam stundu laika, tāpēc nepieciešams iepriekš norunāt tikšanās laiku, zvanot: 28349937 (Kalvis).

Piedāvājuma klāstu ar jau pievienotām cenām varat aplūkot arī mūsu mājaslapā www.milestiba.lv , sadaļā gredzeni.  Mēs iesakām pieteikt tikšanos un uzlaikot klātienē, jo pāri uzlaikojot gredzenus mēdz mainīt savu sākotnējo izvēli.

Par gredzeniem un gredzenu cenu.

Katrā fotogrāfijā cena ir par diviem laulību gredzeniem. Fotogrāfijā redzamos dzeltenā zelta gredzens var pasūtīt no baltā zelta.

Papildus informācija: