Klasiski un mūsdienīgi zelta laulību gredzeni

Klasiski gredzeni ar mūsdienīgu dizainu

Laulību gredzenus apskatieties  šeit vai zvaniet +371 27531155 un nāciet izvēlēties savējos. Visi zelta gredzeni pieejami no dzeltenā, baltā un rozā  zelta. Ņemot vērtā, ka katram pārim rezervējam vienu stundu laiku gredzenu laikošanai mierīgā noskaņā. Uz gredzenu laikošanu ir ieteicams pieteikties iepriekš.Piegāde Latvijā 10 darba dienu laikā. Uz vietas pie mums ir pieejamas laikošanai gandrīz visas kolekcijas.

Par gredzeniem un gredzenu cenu

Vispirms var katrā fotogrāfijā redzēt konkrētā gredzena cenu.  Tādēļ, ja fotogrāfijā ir viens gredzens, tad cena ir par vienu gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir divi gredzeni, tad attiecīgi cena ir par diviem gredzeniem. Kā redzams gredzeniem ar briljantiem visbiežāk fotogrāfijā ir viens gredzens un kā parādīts iepriekš cena tad ir par vienu gredzenu. Parasti, ja fotogrāfijā ir baltā zelta gredzens, tad cena ir abos gadījumos par baltā zelta gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir dzeltenā zelta gredzens, bet Jūs to vēlaties pasūtīt no baltā zelta. Tad protams šo pašu gredzenu iespējams pasūtīt no baltā zelta.

Papildus informācija:

  • Ja Jums patika šī kolekcija, tad līdzīga ar klasiski gredzeni ir kolekcija Classic. Kā arī vēl klasiski gredzeni ir kolekcijāRomans. Iespējams gredzeni fotogrāfijās izskatās ļoti līdzīgi, tomēr tiem ir būtiskas dizaina atšķirības, kuras veido ērtumu gredzena nēsāšanai ikdienā. Nāciet pie mums, uzlaikojiet dažādus modeļus un sajūtiet, kāds modelis ir piemērots Jums. Mūsu kontakti: +371 2753115.
  • Mūsu blogā vērtīgs raksts: “Kam jāpievērš uzmanība izvēloties laulību gredzenus”.
  • Gredzeniem ir pieejams līzings, sadarbībā ar Inbank, par ko vairāk varal lasīt sadaļā Līzinga iespējas gredzeniem.