Laulību gredzeni un saderināšanās gredzeni plašā izvēlē no baltā zelta, dzeltenā zelta kā arī no titāna un pallādija.

Schalins Ringar’s Manufacturing īpašu gredzenu ražotājs

filiāle atrodas Zviedrijā. Viss laulību gredzenu ražošanas process ir mehānisku procesu un roku darba apvienojums. Nolūkā apmierināt klientu vēlmes attiecībā uz gredzenu modeli, izmēru un biezumu, lietā tiek liktas kausēšanas krāsnis, kaldināšanas iekārtas, kā arī citi augstas klases rūpniecības instrumenti un tehnikas. Dimantu iestrādāšana gredzenā, savukārt, ir roku darbs. Rūpnīcā ir nodarbināti labākie Zviedrijas amatnieki.

Laulību gredzenu tirgus

Pateicoties augstajai kvalitātei un pieņemamajām cenām, Schalins pārstāv 40% no laulību gredzenu tirgus Zviedrijā. Šobrīd Schalins produkcija ar izplatītāju starpniecību ir pieejama arī Norvēģijā un Dānijā. Laikā no 2005. līdz 2006. gadam Schalins savu produkciju uzsācis tirgot arī Anglijā un Baltijas valstīs, kā arī Skandināvijas reģionā.

Rūpnīcā tiek iepirkts un krāsnīs izkausēts 24 karātu zelts (1000/1000 tīrs zelts). Katru kausēšanu pārrauga vietējās valsts institūcijas, kas attiecīgi izsniedz kvalitātes sertifikātu. Schalins Ringar’s ražo 18 karātu (satur 750/1000 tīra zelta, 17% vara, un 8% sudraba, saukts arī par Rosé zeltu) un 14 karātu (satur 585/1000 tīra zelta, saukts arī par Hamiltona zeltu). Schalins Ringar’s ražo arī balto zeltu, kas satur 18 karātu zelta un citu metālu (16% pallādijs). Pievienojot pallādiju, zelts pieņem baltu nokrāsu, tāpēc to mēdz dēvēt par balto zeltu.

Karāti

Dārgakmeņu izmēri robežās no 0,01 līdz 1,00 karātam. Dimantu kā dārgakmeņu kvalitāti raksturo sekojoši 4 kritēriji:

  1. karātu-svars,
  2. krāsa,
  3. dzidrība,
  4. slīpējums.

Rūpnīcā visbiežāk tiek piemērots WVS standarts, kas nozīmē, ka dimants ir dzidrs, bez redzamiem iekšējiem defektiem jeb ieslēgumiem dimanta kristālā, vismaz 0,04 un vairāk karātu, gandrīz bezkrāsains (H).

Tāpat tiek izmantots arī WSI dimantu kvalitātes standarts, kas apzīmē dimantus ar nelieliem ieslēgumiem, 0,01-0,03 karāti, un arī gandrīz bez krāsas (H).

Krāsa un slīpējums:

Schalins Ringar’s rūrpnīcā visbiežāk tiek izmantots Vesseltona baltais standarts apaļā dimanta slīpējumā ar 57 plaknēm, kā arī Top Vesseltona baltais F standarts taisnstūra vai tā sauktajā princešu slīpējumā. Augstas kvalitātes dimantus rūpnīca uzpērk no dīleriem Antverpenē, Beļģijā un Zviedrijā.

Kvalitāte un garantija

Katra produkta kvalitāte tiek pārbaudīta, un ja tā atbilst visiem izvirzītajiem kritērijiem, gatavajam produktam tiek piešķirts BÖS kvalitātes zīmogs, kas ir saīsināts Schalins īpašnieka Bror Örjan Schalin vārds. Zīmogs apzīmē un simbolizē patērētāju tiesības uz kvalitāti, garantētu izstrādājuma autentiskumu un ražošanas tradīcijas. Vienlaicīgi ar BÖS zīmogu saprot mūsdienīgākās tehnoloģijas, augstu kvalitāti un mūsdienīgu dizainu, kā arī konkurējošas cenas un operatīvu piegādi. Garantija gredzeniem ir divi gadi.