Laulību gredzeni

Schalins gredzeni, saderināšanās gredzeni, baltā zelta gredzeni ar briljantiem

Schalins pārstāvji Latvijā

Gredzeniem no 2007. gada esam oficiālie Schalins  pārstāvji Latvijā.

 • Gredzeni dažādiem izmēriem (nevis mainām izmēru, bet gan pasūtam tieši pēc Jūsu izmēra proporcijām);
 • Birojā uz vietas apskatāmas 27 dažādas gredzenu kolekcijas no dažādiem stiliem, krāsām (tai skaitā no baltā zelta), materiāliem (piemēram, titāna) un cenu kategorijām;
 • Pilns serviss- gravējums no iekšpuses vai ārpuses, modeļu sakomplektēšana, dažādu dārgakmeņu pielāgošana modelim, individuālu gredzenu izveide uz bāzes modeļu pamata);
 • Piesakoties uz bezmaksas konsultāciju, Jums tiks nodrošināta Jūsu piemērotākā tipa un modeļa gredzenu salīdzinājumi cenu, kvalitātes un praktiskuma ziņā.

Pieteikšanās uz tikšanos:

Rakstot vai zvanot:
+371 27531155
milestiba@milestiba.lv

Protams, gredzenus varat apskatīt arī mūsu mājas lapas sadaļā GREDZENI.

Gredzenus ir iespējams iegādāties arī līzingā. Sīkāk par to lasiet Līzings gredzeniem.

Papildus informācija par gredzeniem

Baltā zelta laulību gredzeni un dzeltenā zelta laulību gredzeni

Laulību gredzeni no “Schalins” gandrīz visi modeļi ir pieejami no baltā, dzeltenā un rozā zelta, kas ir īpaši svarīgi tiem, kuri vēlas baltā zelta gredzenus. Būtībā tas nozīmē, ja Jūs fotogrāfijā redzat dzeltenā zelta gredzenu, tad to jebkurā gadījumā var pasūtīt arī no baltā zelta.

Laulību un saderināšanās gredzeni izvēle īsumā.

Lai noteiktu, kuri laulību gredzeni Jums labāk piestāv, vienlīdz svarīgi ir tos uzlaikot un piemērīt. Uz vietas pieejamas vairākums atšķirīgo kolekciju. Sākot ar klasiskiem un beidzot ar gravētiem un matētiem gredzeniem ar vai bez briljantiem. Turklāt gredzenus, kurus Jūs izvēlaties mēs attiecīgi piegādājam desmit darba dienu laikā. Tajā pašā laikā, tas nozīmē, ka Jums vēlamo modeli var pasūtīt jebkurā izmērā. Ņemot vērā visus apstākļus Jums būs savs oriģināli gatavots Schalins gredzens. Tas nebūs ne samazināts, ne palielināts, bet gan uzreiz gatavots Jums.

Laulību gredzenu cenas

Vispirms mūsu fotogalerijās var katrā fotogrāfijā redzēt konkrētā gredzena cenu.  Tādēļ, ja fotogrāfijā ir viens gredzens, tad cena ir par vienu gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir divi gredzeni, tad attiecīgi cena ir par diviem gredzeniem. Kā redzams gredzeniem ar briljantiem visbiežāk fotogrāfijā ir viens gredzens un kā parādīts iepriekš cena tad ir par vienu gredzenu. Parasti, ja fotogrāfijā ir baltā zelta gredzens, tad cena ir abos gadījumos par baltā zelta gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir dzeltenā zelta gredzens, bet Jūs to vēlaties pasūtīt no baltā zelta. Tad protams šo pašu gredzenu iespējams pasūtīt no baltā zelta.

Turklāt laulību gredzena cena ir atkarīga no gredzenā izmantotā zelta daudzuma. Tādējādi var būt vienāds gredzena platums ar atšķirīgu biezumu. Kā rezultātā gredzens ir smagāks un izmaksā vairāk.

Kvalitāte gredzeniem un īpaši svarīgi briljantiem

Visos Schalins laulību un saderināšanās gredzenos ir:

 • viņu brenda zīme
 • Zviedrijas valsts proves zīme
 • zelta proves apzīmējums
 • karātu daudzums, ja gredzenā ir briljanti.

Protams visiem gredzeniem ir divu gadu garantija. Gredzeniem ar briljantiem attiecīgi līdzi nāk sertifikāts. Sertifikātā ir norādīts, kāda svara un kvalitātes briljants vai briljanti ir šajā gredzenā. Jebkurā gadījumā “Schalins” mājaslapā, katram gredzenam ir norādīts, kāds briljants tiek izmantots konkrētajā gredzenu modelī.

Gravējums laulību gredzeni

Parasti pāri, kuri vēlas gravējumu gredzenā, to lielākoties pasūta uzreiz pie gredzena iegādes. Tas klientam ir ērti. Faktiski tas nozīmē, ka saņemam uzreiz no rūpnīcas gredzenu ar unikālu gravējumu. Būtiski, ka vecot gravējumu ne pie ražotāja, tiek zaudēta garantija. Tam pievērsiet uzmanību izvēloties gredzenus gan pie mums, gan arī citās vietās.

Ieteikumi laulības gredzenu izvēlei

Mūsu kāzu blogā ir pieejami noderīgi raksti gredzenu izvēlei. Tāpēc iesakām izlasīt: Kam jāpievērš uzmanība izvēloties laulību gredzenus

Plaša izvēle laulību gredzeniem.

Ņemot vērā, ka mums ir plaša izvēle laulību gredzeniem. Iesakām drīzāk ieekonomēt savu laiku pētīšanai internetā un  tā vietā atbraukt pie mums. Katram pārim rezervējam vienu stundu laika, lai mierīgā noskaņā varat apskatīt un uzlaikot gredzenus.

Tomēr, ja vēlaties pirms tam apskatīt gredzenus internetā, tad piedāvājam kopsavilkumu kolekcijām.

Pirmkārt bieža izvēle pāriem ir klasiskie laulību gredzeni. Tie ir pieejami četrās kolekcijās: Classic, Romans, Glacier, Ocean.

laulību gredzeni

Otrkārt, tiem pāriem, kuri ikdienā nēsā divu krāsu zeltu. Ir pieejeami ne tikai dzeltenā zelta gredzeni, bet arī divkrāsu laulību gredzeni no kolekcijas Colours of Europe.
Treškārt – laulību gredzeni ar briljantu ir attiecīgi sešās kolekcijās:
Europe Exlusive, Nothern Lights, Passion, Stjarnfall, Mountain un Ovright.

Gredzeni ar rakstiem: Harmony, Overture.

Saderināšanās gredzeni

Saderināšanās gredzeni ir pieejami no vairākām kolekcijām:
River, Desire, Tropic, Mongongavor.

Lai gan tas var būt latvietim neparasti, piedāvājumā ir arī laulību gredzens vīrietim ar briljantu no kolekcijas Attract.

Raksts no mūsu bloga

Raksts no mūsu bloga ar ieteikumiem “Kam jāpievērš uzmanība izvēloties laulību gredzenus”.

Sākot izvēlēties laulību gredzenus, pāri orientējas uz gredzena izskatu. Izdarot izvēli, jāapzinās, ka šīs rotas lietas izvēlē būtiska nav tikai šī simboliskā nozīme, bet arī tās praktiskums, tas, kā Jūs ar to jutīsieties tīri fiziski, to nēsājot katru dienu. Punkti, par kuriem ir vērts padomāt, izvēloties savu laulību gredzenu:

Profesija un hobiji

 1. Cik daudz Jūs darbā izmantojat, rokas, kas var ietekmēt Jūsu laulību gredzena saglabāšanās kvalitāti. Piemēram, „Kāzu Aģentūras” bārmeņiem var novērot platus, biezus un noskrāpētus gredzenus. Plāns gredzens ar viņu profesiju jau būtu salocījies.
 2. Svarīgi ir izvērtēt Jūsu profesijas uzliktos standartus ģērbšanās stila izvēlē. Business casual stila piekritēji visbiežāk izvēlas klasisku laulību gredzenu, kurš iederas koptēlā. Radošu profesiju pārstāvji izvēlas gredzenus ar rakstiem, gravējumiem no ārpuses un dažāda veida matējumiem. Latvijā vispirktākie no „Schalins” gredzeniem jau vairākus gadus ir tieši klasiskie gredzeni, kuri plašā izvēlē ir pieejami divās kolekcijās „Classic” un „Romance” .
 3. Ja Jums ir tādi hobiji, kā dārzniecība, autotehnika, ūdens sports, vai kas cits, kas varētu šo gredzenu ietekmēt, der padomāt par gredzena materiālu un biezumu.

Personība

Ieteikums ir meklēt tādu gredzenu, kurš piestāvēs Jūsu personībai, Jūsu ģērbšanās stilam, kopējam tēlam un raksturam. Ir svarīgi padomāt uz priekšu, arī tad, ja šobrīd iepaticies kāds neparasts dizains, apdomājiet, vai Jums tas patiks arī pēc laika. Iespējams, šis ir viens no argumentiem, kāpēc vairākums pāru izvēlas klasiskus gredzenus.

Komforts.

Komforts Jūsu izvēlētajai rotai ir viena no būtiskākajām īpašībām. 3 faktori, kuri ietekmē gredzena komforta sajūtu:

 • Izmērs
 • Forma
 • Materiāls

Iespējams, tieši tāpēc ienākot „Kāzu Aģentūras” ofisā pāri ir laimīgi ieraugot plašo gredzenu paraugu piedāvājumu. Mēs katram pārim, kuri piesakās uz konsultāciju gredzenu izvēlē, rezervējam vienu stundu, lai varētu mierīgi uzlaikot dažādus gredzenu modeļus un saprast, ar kuru labāk jūtas, kurš labāk piestāv. Uzsvēršu, ka šīs konsultācijas ir bez maksas.

! Nozīmīgi zināt savas alerģiskās reakcijas pret kādu no materiāliem, un iegādāties tāda materiāla gredzenu, kurš neizraisīs diskomfortu Jūsu ikdienas dzīvē.

 Metāla izvēle

Šeit vairāk ir gaumes jautājums. Kas Jums un Jūsu otrajai pusei patīk, kas vairāk raksturos Jūs. Kā jau iepriekš pieminējām arī ģērbšanās stils un alerģiskās reakcijas nosaka materiāla izvēli. Biežāk laulību gredzeniem sastopamie metāli:

– zelts (“Kāzu Aģentūrā” pieejamos “Schalins” gredzenus visus var pasūtīt no 585 vai 750 proves, kā arī dzelteno, balto vai rozā zeltu).

– titāns (Šeit varat skatīt “Schalins” kolekciju: “Titan”).

– pallādijs (Šeit varat skatīt “Schalins” kolekciju “Palladium”)

Saderināšanās gredzens kopā ar laulību gredzenu.

Sievietēm, kuras plāno nēsāt saderināšanās gredzenu kopā ar laulību gredzenu, ieteicams gredzenus uzlaikot kopā. “Schalins” gredzeniem ir īpaši saderināšanās un laulību gredzeni, kuri jau sākotnēji no dizainera puses tiek veidoti kā komplekts.

Kvalitāte

– Divu gadu garantija. Īpaši svarīgi, tas ir gredzeniem ar briljantiem.

– Dažādos veikalos izvērtēt: platuma, biezuma un svara attiecību. Reizēm klienti mums saka, ka citā veikalā tāda paša platuma un biezuma gredzens ir bijis uz pusi vieglāks. Neesam juvelieri, tāpēc nevaram izskaidrot šo apstākli, tikai iesakām tam pievērst uzmanību.

– Proves gredzenos un sertifikāts briljantiem.

– Ražotājs. Tāpat, kā vairākumam precēm arī gredzeniem atšķiras izgatavošanas kvalitāte, kas ir atkarīga no ražotāja.

„Kāzu Aģentūrai” ir divi pamatvirzieni:

 • Kāzu organizēšana;
 • Laulības un saderināšanās gredzenu Zviedru uzņēmuma “Schalins” pārstāvēšana Latvijā.

Tāpēc arī tad, ja neesat mūsu klienti kāzu organizēšanas pakalpojumiem, esat laipni aicināti pie mums apskatīt, uzlaikot un iegādāties saderināšanās un laulību gredzenus. Kā jau iepriekš minējām, katram pārim rezervējam stundu laika, tāpēc nepieciešams iepriekš norunāt tikšanās laiku, zvanot: 28349937 (Kalvis).