Madara un Jānis

kāzu ceremonija, stīgu kvartets laulību ceremonijā
Madara un Jānis saka: “Svarīgi ir būt vienam ar otru, baudīt divvientulību un runāt, kaut vai par boksu.”
Kāzu organizatori “Kāzu Aģentūra” sadarbībā ar delfi.lv kopīgi izveidojuši rakstu par Madaras un Jāņa kāzām Mežotnes pils.
Viņiem skaistajās kāzu atmiņās palīdz gremdēties fotogrāfijas, citu kāzu apmeklēšana, kā arī fotoalbumu pārlapošana un kāzu video noskatīšanās. Madara un Jānis Vilderi precējās 2013. gada 10. augustā.
Par spilgtākajiem mirkļiem Vilderi teic tā: “Kāzu ceremonija notika laukā Mežotnes pils parkā, tāpēc atmiņā palicis ir lietus, kas sākās pēc ceremonijas.
Noteikti atmiņā ir palikušas krāšņās gladiolu vāzes, kas rotāja viesību galdus, kā arī daudzie stārķi kāzu otrajā dienā – īpaši viens, kas lidinājās cauri mūsu palaistajiem rozā baloniem.”
Saskārušies gan ar dažādiem laikapstākļiem, gan ieguvuši neatsveramu pieredzi, Madara un Jānis citiem iesaka: “Nevajag baidīties no laikapstākļiem, it sevišķi lietus. Tajā ir sava burvība. Un darīt visu pēc savām vēlmēm, nevis vecāku vai vecvecāku. Izbaudīt to visu ar pilnu krūti un nesatraukties!”
Kā skaidro laimīgais pāris, laulība viņiem ir devusi iespēju kļūt par īstu ģimeni, kuru vieno viens uzvārds.
Bet kas ir īsta mīlestība? “Tas, kas mums te mājās apkārt, tas viss ir mūsu īstā mīlestība.” Tieši tāpēc ikdienā viņi necenšas ieslīgt rutīnā: “Svarīgi ir būt vienam ar otru, baudīt divvientulību un runāt. Kaut vai par boksu.”

Raksts delfi.lv apskatāms šeit.

Pāra atsauksmi par kāzām lasiet šeit.

Kāzu fotogrāfijas ir tikai neliela daļiņa no īpašās dienas laimes.