Linda un Jānis

spalvas kāzās, spilvenu kaujas kāzās

Fotogrāfijas to var redzēt. Es teiktu, ka mūsu rīkotās kāzas ir kā pāra spogulis. Lindas un Jāņa netradicionālās kāzas bija notikumiem un emocijām bagātas, pamatā jau pateicoties tam, ka viņi ar savām personībām mums kāzu organizatoriem sniedza iedvesmu scenārija rakstīšanā. Kāzu fotogrāfijas un kāzu video ļauj nojaust par šīs piepildītās, interesantās un skaistās dienas notikumiem.

Kāzu fotogrāfijās redzamo notikumu apraksts:

Kāzas notika jahtu angārā, tāpēc šoreiz bija mazliet sarežģīta viesu izvietošana vairākos viesu namos. Viesus pie baznīcas sagaidīja improvizācijas teātra aktieris un pasākumu vadītājs Viesturs Vizulis. Pārim ir daudz kopīgi piedzīvojumi ar draugiem, un daļa no tiem ar riteņiem. Tieši tāpēc mēs iznomājām 10 baltus riteņus. Draugi ir mūsu spēks un prieks, tieši tāpēc tika iekļauts arī ar draugiem kopīgs ūdens sporta  hobijs kāzu scenārijā. Kāzu svinību daļā ar dzīvo mūziku priecēja mūziķu grupa „Flame & The Rolltones”. Kāzu vakara īpaši spilgts pārsteigums – jaunā vīra uzstāšanās, kura sajūsmināja visus kāzu viesus.

Šīs kāzas atšķīrās ar īpašo pieeju mičošanai. Tai bija 3 daļas:

I.daļa – romantiskā un seksīgā daļa;

II.daļa – jautrība un dzīvesprieks;

III.daļa – meditācija spalvu puteņos.

Paldies komandai par izturību un prieku ar kādu piegāja kāzu realizēšanai. Īpašie Paldies:

Paldies fotogrāfei Linda Brīnums.
Paldies video operatoriem “Long Story Short”, kuri video ir veidojuši pāri raksturojošu. Tajā ir daudz, daudz mazu, taču pāri raksturojošu mirkļu, kurus var saprast, tikai pazīstot pāri.

Kāzu organizatori links uz Daces Miezītes bloga rakstu: http://positivewedding.blogspot.com/search?q=Linda+j%C4%81nis