Darja un Maxim

kāzas pilī, kāzas Mežotnes pilī, svinību zāle, greznas kāzas

Darja un Maxims elegantās un jautrās kāzas pilī

Darjas un Maksima iepazīšanās un bildinājums (sadarbībā ar Delfi.lv)

Darja un Maksims satikās internetā, tomēr ātri vien norunāja tikšanos dzīvē, jo abiem ir svarīga dzīva komunikācija. Jau pirmajā randiņā Maksims izrādījis lieliskas manieres, pabrīdinot Darju par tikai 3 minūšu nokavēšanos, ko Darja ļoti ir novērtējusi.

Pāris dzīvo un arī tolaik dzīvoja Vācijā. Tomēr pirms pirmā randiņa Darja esot domājusi, ka Maksims runās tikai vāciski, ņemot vērā, ka abi dzīvoja un strādāja Vācijā, tādēļ pati arī runājusi sākumā vāciski, bet tad izrādījies, ka abi brīvi runā krieviski savā dzimtajā valodā. Tāpat brīnišķīgi izrādījās arī tas, ka abu komunikācija ir ne tikai praktiski vienkāršāka, jo abi runā vienā valodā, bet arī tādēļ, ka abi runāja viens otra dvēseles valodā.

Jau pirmajā randiņā ir bijusi sajūta, ka pāris spēj runāt par jebko, it kā būtu pazīstami jau ļoti sen. Šo vērtību abi ļoti augstu vērtē savās attiecībās, ka nekad nav tāda brīža, kad nebūtu par ko runāt, kad nebūtu interesanti vienam ar otru. Šis pāris ir, kā radīti viens otram jau kopš pirmās satikšanās.

Gadu Darja ar Maksimu satikās un vienojās dziļās un organiskās sarunās, kurās atklāja abu dzīves vērtību līdzību. Bildinājums bija absolūti loģisks un organisks solis pēc gadu ilgajām attiecībām.

Maksims Darju aizveda uz vietu, no kuras varēja redzēt Vācijas pilsētu Faingen-Enz. Atrodoties šajā skaistajā vietā, Maksims Darjai uzdāvināja sarkanas rozes, notupās uz viena ceļa un ar skaistu ievadrunu bildināja Darju. Pēc bildinājuma abi devušies uz pilsētu Stuttgart, kurā pirmo reizi satikās. Pāris vakariņoja luksus restorānā, dzerot šampanieti un ēdot izcilus steikus, nosvinot šo skaisto notikumu.

Love Story video

Kad plānojām kāzas, sapratām, ka viņu vēlme fotosesijai pie jūras neiekļaujas kāzu dienas plānā ar laulību ceremoniju Mežotnes parkā un kāzas pilī. Ņemot vērā, ka pirms kāzu filmēšana, tāpat kā pirms kāzu fotosesija ir ieteicama. Papildus radījām pirms kāzu mīlas stāstu pie jūras. Kāzu dienā ar šo video vakariņām uz mirkli tika piešķirta īpaša romantika.

Mičošanas video, kur veido modernāku un mūsdienīgāku mičošanu

Kāzu naktī īpašs pārsteigums viesiem un Jaunajam pārim bija kāzu dienas video. Šis video mičošanu veidoja mūsdienīgāku, romantiskāku un personīgāku. Tas ietver mirkļus no pucēšanās, satikšanās, laulību ceremonijas un kāzu fotosesijas.

Kāzu klips

Kāzas bija tik piepildītas ar notikumiem, emocijām, skaistumu, ka kopumā kāzu filma ir garāka par 3 stundām. Šeit kāzu filmas montētājs ir centies dažās minūtēs iekļaut pārim īpašākos brīžus.

Darjas un Maxima atsauksmi varat lasīt šeit “Daria + Maxim Tokar”.