Iluta un Ole

Jaunmoku pilī kāzu ceremonija

Ilutas un Ole iepazīšanās un bildinājuma stāsts (sadarbībā ar Delfi.lv)

Iluta un Ole satikās Norvēģijā kādā viesnīcā, kurā abi strādāja. Viņu stāsts sākās ar vienkāršām kolēģu attiecībām vairāku mēnešu garumā. Lielie, romantiskie stāsti ne vienmēr iesākas uzreiz. Dažkārt ir jāpaiet laikam, jānobrūk šķēršļiem, lai divas sirdis beidzot satiktos. Kad pienāca īstais brīdis, pilnīgi dabiski viņu siržu ceļi krustojās. Un tā pamazām satiekoties, šī pāra iemīlēšanās pārtapa nopietnās jūtās un attiecībās, kas turpinājās gadu, līdz Ole saprata, ka vēlas Ilutu uz mūžu.

Tas notika ziemā, 28. decembrī

Pēc pavadīta gada attiecībās. Jau no agra rīta Ole izbrauca no mājas darīšanās, paziņojot Ilutai, ka pl.16:00 viņš vēlas viņu satikt, esot gatavai doties kaut kur. Sievietēm piemīt visai spēcīga intuīcija, tā saka, un arī Iluta juta, ka kaut kas liels tuvojas. Kā bija runāts, Ole pl.16:00 bija ieradies pēc Ilutas.

Kā jau pienākas, dodoties uz randiņu,

Ole uzdāvināja mīļotajai ziedus, un aicināja Ilutu sēsties mašīnā. Iluta nezināja, uz kurieni Ole brauc, ko darīs, kas notiks. Ar šo satraucošo un aizraujošo sajūtu viņa pavadīja kādu laiku ceļā, dodoties nezinot kur, līdz brīdim, kad sāka atpazīt ceļu, kam tuvojas. Apkārt esošie koki un ēkas sāka likties pazīstamas. Ole viņus bija aizvedis uz iebraucamo ceļu pie mājās, kur Iluta dzīvoja, kad viņi sāka satikties. Tā bija vieta, kurā viņi sāka savu mīlas stāstu. Toreiz Ole bija visai kautrīgs un, tajā pašā vietā stāvot, nebija saņēmies pirmo reizi noskūpstīt Ilutu. Šajā stāstā Iluta pirmo reizi noskūpstīja Ole.

Tomēr 28. decembra pēcpusdienā, aizvedot Ilutu uz pašu sākotnējo viņu satikšanās vietu, atgādinot Ilutai par viņu pirmo skūpstu, šoreiz Ole sagrāba mīļoto un sirsnīgi noskūpstīja, sakot, ka viņš vairs nekautrējas. Ilutas vēderā lēkāja un dejoja taureņi aiz saviļņojuma un sirreālajām sajūtām, atceroties to, ka pirms gada viņi vēl tikai sāka satikties, cik viss bija trausls toreiz.

Tomēr, neskatoties uz to, ka bija pagājis gads jau viņu attiecībās,

šīs pašas īpašās sajūtas viņa piedzīvoja arī šajā mirklī. Pēc īpašā notikuma, Ole aizveda Ilutu uz benzīntanku, kurā abi viņu otrajā randiņā bija nopirkuši kafiju un sēdējuši mašīnā, stundām runājot par viņu dzīvēm. Pēc kā sekoja vēl viena īpaša vieta, kura arī asociējās ar viņu kopīgajām atmiņām par to, kā viss sākās. Visas šīs atmiņas un sajūtas, atgriežoties vietās, kurās viņu dzīves savienojās, abos izraisīja spēcīgas un skaistas emocijas, riešot asaras acīs.

Pēc visu īpašo vietu apmeklējuma un saviļņojošajām emocijām Olē aizveda Ilutu uz vienu no Oslo restorāniem, kurā abi baudīja lieliskas, romantiskas vakariņas. Katrs notikums Ilutā raisīja arvien lielāku satraukumu par to, kas sekos. Bet tad mīļotais aicināja viņu atpakaļ uz mašīnu, lai dotos mājās. Iluta bija apstulbusi, jo visu dienu bija pilnīgi pārliecināta, ka tuvojas kaut kas liels. Tomēr, viss liecināja par to, ka Ole patiešām brauc atpakaļ uz mājām.

Un tad 10 kilometrus no mājas,

viņi nogriezās no ceļa un piebrauca pie lielas, lielas zvaigznes silueta. Tā bija lielākā zvaigzne, kādu Ole bija varējis atrast tuvākajā apkārtnē. Viņi izkāpa no mašīnas. Ole bija pamatīgi satraucies. Arī Iluta bija pilna saviļņojošu emociju. Viņš paskatījās uz Ilutu un iesāka brīnišķīgu ievadrunu, stāstot viņai par to, cik ļoti viņu mīl, un ka vēlas viņai dāvināt to pašu spožāko un lielāko zvaigzni, kā to, pie kādas viņi abi stāvēja tobrīd. Stāstīja, ka, ja varētu, viņš uzdāvinātu patiešām tādu. Un tad viņš nometās uz viena ceļa un uzdeva šo ilgi gaidīto jautājumu: „Vai kļūsi par manu sievu?” Iluta atbildēja, ka viņai vajag piecas minūtes apdomāties. Bet tas, protams, bija joks, kas lieliski raksturoja viņus abus. Iluta, protams, teica „jā”. Ole vēlējās, lai katru reizi, kad viņa ieraudzīs šo lielo zvaigzni, tā atgriezīs viņu īpašajā mirklī, kurā viņš viņu bildināja. Tagad viņai bija zvaigznīte pirkstiņā un viena liela zvaigzne, kas par to atgādinās vienmēr.

Iluta un Ole vienojās laulībā 2015. gada 18.jūlijā. Kāzu video:

Atsauksmi no Ilutas un Ole par kāzām varat lasīt šeit: “Atsaukmes. Iluta un Ole”.

Kāzu fotogrāfs: Kaspars Filips Dobrovoļskis.

Video filmētāji ir mūsu ilgadējie sadarbības partneri “Balticwedding”.

Svinību vieta: Smuku muiža.

Laulību ceremonijas vieta: Jaunmoku pils.