Hannah un Aivars

Mežotnes pils, ceremonija Mežotnes pils parkā

Internacionālas kāzas trīs dienu garumā

internacionālas kāzas trīs dienu garumā ar 100 viesiem  Mežotnes pilī vēl ilgi paliks gan pāra, gan viesu atmiņās.

Hanna dzīvojusi Gērnsijā – nelielā salā, kas atrodas starp Lielbritāniju un Franciju, bet Aivars par savu zemīti saucis Latviju. Abi aizrāvušies ar sportu – Hanna ar netbolu, bet Aivars ar basketbolu. Tieši mīlestība pret aktīvu dzīvesveidu abus savedusi kopā. Pēc kāda laiciņa pāris nolēmis savas attiecības stiprināt, iestūrējot laulības ostā, un uzrīkot brangus svētkus sev un saviem mīļajiem.

Kāzu organizatori “Kāzu Aģentūra” sadarbībā ar delfi.lv kopīgi izveidojuši rakstu par Hannah un Aivara kāzām.

Kāzu gaidās Aivars teicis: “Uzrīkot manai līgavai labāko dienu viņas mūžā – tās ir manas sapņu kāzas. Un es vēlos, lai mūsu kāzas būtu romantiskas un jautras visiem.”
Tieši tā arī bija – šīs starptautiskās kāzas trīs dienu garumā ar 100 viesiem vēl ilgi paliks gan pāra, gan viesu atmiņās.”Tas ir tik īpaši, kad pāris vēlas dot saviem radiem un draugiem trīs dienu atpūtu Latvijā, tādējādi svētkus dāvinot ne tikai sev, bet arī simts tuvākajiem cilvēkiem,” stāsta “Kāzu aģentūras” vadītāja Dace Miezīte, kas rīkoja šīs kāzas.
Priekšrocības laulību ceremonijai Mežotnes pils parkā.
  1. Internacionālās kāzās bieži laulību ceremoniju un svinības izvēlas vienā vietā, tomēr būtiski arī ir izvēlēties vietu, kur pastāv iespēja ceremonijai notikt telpās, ja ir slikti laika apstākļi.
  2. Vēl viena priekšrocība ceremonijai svinību vietā – ir iespēja dienu pirms kāzām doties uz svinību vietu, lai bez steigas un agras celšanās gatavotos laulību ceremonijai. Realitātē tas nozīmē, ka no rīta var mazliet ilgāk pagulēt, jo nekur nav jādodas un viss pošanās process var notikt tur.
Kāzu rītam bija trīs daļas:

pucēšanās, brokastis un laulību zvēresta rakstīšana. Hannas un Aivara rīta pošanās bijusi jautra – kopā ar tuvākajiem draugiem, stāsta Dace. “Ieejot viņu numuriņos, bija sajūta, ka tur notiek ballīte. Kāzu video to var sajust.” Turklāt noteikti jāpiebilst – šajās kāzās liela nozīme bija arī detaļām. Piemēram, ļoti glīti un interesanti – vienādi pulksteņi visiem līgavaiņa “brāļiem”.

Pirms ceremonijas gan viesi, gan radi bija patīkami satraukti, jo Hannas un Aivara kāzas bija gaidītas, šis visiem bija patiesi liels notikums, bet mirklis, kad Hannas tētis devās pretim meitai, lai vestu viņu pie altāra, bija personisks, saviļņojošs un laimes asarām pildīts.Laulību ceremonija bija mazliet citādāka, to papildināja pašu rakstītie zvēresti, kā arī tā notika pils parkā. Pēc salaulāšanās, kad viesi bija apsveikuši pāri un kopā nofotografējušies, pāris devās fotosesijā.

Raksts delfi.lv apskatāms šeit.