Anete un Artis

laimīga līgava, kāzas stāvoklī

Anete un Artis ir kopā 10. gadus un tieši savā dzimšanas dienā Artis izvēlējās bildināt Aneti. Viņu „Jā” tika svētīts un bērniņš izlēma, ka vēlas piedalīties vecāku kāzās jau, būdams mammas puncī.  Tāpēc Anetei un Artim bija īpaša pieredze – kāzas gaidot bērniņu.

Iespējams arī Jums ir draugi, kuri ir tik harizmātiski, ka cilvēki tiecas ar viņiem pavadīt laiku. Tieši tādi ir Anete un Artis, viņos ir tik daudz mīlestības, kuru vēlējās dot saviem tuvākajiem, ka kāzas svinēja 101 viesis!

Anete un Artis ir īpaši ar savām ģimenēm – mīlošiem, harizmātiskiem vecākiem, brāli un māsas ģimeni. Viņu ģimeņu iekšējais spēks velk pie sevis kā magnēts, dāvinot apkārtējiem mīlestības gaismu. Pēc kāzām Anete atzinās, ka kāzās visīpašākā viņai bija ceremonija un nākamais – pārsteiguma dāvana no ģimenes, kuru palīdzēja realizēt „Kāzu Aģentūra”.

Kāzu organizators var izplānot un noorganizēt dažādus notikumus, taču ir lietas, ko mēs nevarētu izdarīt bez pārim tuvo cilvēku atsaucības. Īpašs Paldies, Anetes un Arta draugiem, kā arī ģimenei par atsaucību un iesaistīšanos svētku radīšanā. Reizēm nemaz nevajag daudz, taču no sirds, lai sagādātu kādam laimes asaras.

Paldies:

  • Paldies, pārim par skaisto kāzu plānošanas posmu un iespēju būt klāt tik īpašā dienā. Dvēseles skaistums, kas no Jums staro, izgaismo visu pasauli Jums apkārt.
  • Paldies priesterim Andrim Kravalim, Magdalēnas baznīca par to, ko devāt pārim līdz kāzām un par to, ko devām gan pārim, gan ģimenei, gan draugiem kāzu dienā.
  • Paldies visiem kolēģiem un sadarbības partneriem, par atsaucību un enerģiju, kuru ielikāt šīs dienas tapšanā! Ir lietas, kuras ir nenovērtējamas un viena no tām ir mīlestība pret to, ko dari.

Kāzu rīta pucēšanās: viesnīca “Baltvilla”.

Laulību ceremonija: Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas Romas katoļu draudze.

Svinību vieta Rīgā: restorāns “Klīversala”.

Fotogrāfs: Rolfs Vendiņš.

Kāzu video komanda: Kaņepes Films.

Kāzu koordinators: Dace Miezīte “Kāzu Aģentūra”.