Anda un Māris

kāzu ceremonija pie Daugavas
Pēc pāris gadu laulībā pavadītiem gadiem, Anda un Māris: “Mīlestība ir divu cilvēku savstarpēja ķīmija.”
Pāris teic, kopš precībām mainījies sekojošais. Iegūta lielāka stabilitātes sajūta un miera sajūta sirdī, ka īstais cilvēks ir un būs blakus vienmēr. Andas un Māra Lavrinoviču burvīgais notikums svinams 2015. gada 16. jūlijā. kāzas dabā
Kāzu organizatori “Kāzu Aģentūra” sadarbībā ar delfi.lv kopīgi izveidojuši rakstu.  Andas un Māra kāzās dabā un laulību ceremoniju pie ūdens.
“Ir kolosāla sajūta, ka varam teikt “vīrs” vai “sieva”, nevis “draugs” vai “draudzene”.
Un bērniem ir īsta ģimene, kur mamma un tētis ir apliecinājuši savu mīlestību ne tikai sev un viens otram, bet Visumam. Mūsu ģimenē precības ir devušas lielu mieru un tādu kā attiecību “restartu”, kur esam ieraudzījuši un iemīlējuši viens otru no jauna. Tā kā mēs ar vīru šogad 26. novembrī svinēsim 13 gadu kopā būšanu un šogad nosvinējām tikai otro kāzu gadadienu. Tad kopumā mūsu ikdienas dzīvē laulība neko daudz nemainīja. Ja nu vienīgi to, ka noticis tas ilgi gaidītais mirklis, kurš regulāri par sevi atgādina un iekrāso mūsu dzīvi ar smaidu. Šis notikums mums ir licis atcerēties, ka labas attiecības un līdz ar to – arī laulība – ir jākopj. Tādējādi daudz biežāk iepriecinām un palutinām viens otru, mēs vienkārši mīlam viens otru vairāk,” teic Anda.
Kā atminas pāris, īpašajā dienā laika apstākļi viņus ir mīlējuši.Tie bija visos iespējamos veidos – no saulītes līdz stipram lietum.
“Labi, ka tas mums netraucēja un padarīja tikai skaistāku fotosesiju,” piebilst Anda. Runājot par spilgtākajām kāzu atmiņām, pāris atminas pucēšanās procesu mājās.Tas esot bijis visai neierasti, taču patīkami. Tomēr īpaši izceļas vēl kāda grandioza atmiņa: “Vēl tagad skatos video un kāda asara sariešas acīs par superīgo salūtu un to ģimenes laimes sajūtu, kad mēs visi četri (mēs un mūsu divi mazie ķipariņi) ar priekpilnām acīm to vērojām Vecrīgā virs Daugavas. Tas mums visiem ir īpašs mirklis, kad esam krastmalā un vērojam salūtu par godu Rīgai vai Latvijai, jo tas vienmēr atsauc atmiņā mūsu salūtu.”
“Tā kā precību diena bija tik skaista, tad mēģinām ikdienas rutīnā to pieminēt salīdzinoši bieži un sevi palutināt ar šo mīlestības sajūtu,” teic Anda.
Pēc iegūtās pieredzes savās kāzās, Lavrinoviči citiem pāriem iesaka izvēlēties pareizo brīdi kāzām. Lai tas ir īsts un gaidīts, turklāt “filmas” beigu titros varētu būt uzraksts: “Un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi!”
Paprātojot par īstu mīlestību, Anda un Māris teic: “Mīlestība ir divu cilvēku savstarpēja ķīmija, kas tavai sirdij liek straujāk pukstēt, vien domājot par otru cilvēku! Tā ir ķīmija, kas vārdos nav izsakāma un skaitļos izmērāma. Tā ir sajūta, ka tu blakus otram cilvēkam smaidi, kā arī jūties labi un droši.”
Pāra video ar kāzas dabā apskatāms zemāk:

Raksts delfi.lv apskatāms šeit.