Anda un Jānis

jaunais pāris siena laukā

Anda un Jānis: “Nestājieties laulībā, ja neesiet gatavi strādāt un ieraudzīt savus lielākos mīnusus.”
 Kāzu organizatori “Kāzu Aģentūra” sadarbībā ar delfi.lv kopīgi izveidojuši rakstu par Andas un Jāņa kāzām.
Lai arī ikdienas dunā pārrunāt par notikušo neatliek sevišķi daudz laika, dažkārt pāris mēdz doties pusdienās uz kāzu svinību vietu – Mežotnes pili. Anda un Jānis Antuzeviči apprecējās 2012. gada 25. augustā.
Lai arī kā būtu, pāris apgalvo – pirmo valsi viņi prastu nodejot vēl šodien! Kāzas viņi atminas tikai ar siltākajām atmiņām – viss esot bijis smalki, gaumīgi un sapņaini. Par spīti tam, ka līgavai ne visai patika viņas koptēls, tas viņai it nemaz netraucēja šo dienu izbaudīt un smaidīt no sirds.
Vaicāti par to, ko devušas precības, pāris teic: “Izpratni par pašu laulību. Divu cilvēku apzināta savienošanās, lai ne tas otrs sakārtotu manu dzīvi un darītu mani laimīgu, bet lai es pats kā indivīds kļūtu par labāku cilvēku, jo neviens uz šīs pasaules neizvilks ārā tavus mīnusus un nepilnības tik labi kā tavs laulātais. Mācīties un vēlreiz mācīties – reizēm caur smiekliem, reizēm caur asarām, reizēm caur dusmām un ilgu klusēšanu. Tavs laulātais ir tavs vislabākais skolotājs! Liekas, šo informāciju būtu vērts zināt ļoti daudziem pāriem pirms stāšanās laulībā.”
Andu un Jāni nepārsteidz, ka mīlestībai nav vienotas definīcijas, jo to ar vārdiem neesot iespējams izskaidrot, to jūt ar sirdi. “Ja runā par mīlestību, tajā brīdī čukst sirds. Pazemība, sapratne, cieņa, miers, piedošana, ticība un cerība – šie ir vārdi, kas piestāvētu mīlestībai.”
Bet ko pāris ieteiktu citiem, kas nolēmuši mīt gredzenus? “Nestājieties laulībā, ja neesat gatavi strādāt un ieraudzīt savus lielākos mīnusus!”