Alise un Nauris

alise-brinumzeme-romantiskais-galdins

Alises un Naura kāzu video:

Alise un Nauris ir skaists un interesants pāris, kurš iepazinās Jaungada svinībās, pirmajā randiņā devās uz citu valsti, savukārt bildinājumu Nauris Alisei izteica viņas vecāku 30tajā kāzu Jubilejā.

Sākot plānot kāzas, Alise un Nauris devās uz „Kāzu Aģentūru”, kuras pakalpojumus bija izmantojuši viņu draugi. Draugu kāzās pārim patika svinību vieta, atmosfēra, aģentūras sagatavotās aktivitātes, kuras vadīja jautrs vakara vadītājs un dzīvās mūzikas grupa, kura spēlēja tik kvalitatīvi, ka varēja gan izdejoties, gan sajusties kā koncertā.

Sākot plānot kāzas bija skaidrs, ka Jūrmala ir vieta, kur būt tuvu Rīgai un vienlaicīgi pie dabas. Tāpēc piemērota viesa Alises un Naura kāzu viesu skaitam bija restorāns „Laivas” Lielupes krastā. Šī vieta ir tuvu Rīgai, Lielupes krastā, stiklota, ar garšīgu ēdienu un izcilu apkalpošanu. Kopā ar kāzu plānotājām Sandru Ādamsoni un Daci Miezīti, tika izvēlēts vakara vadītājs Valters Krauze un dzīvās mūzikas grupa „Johneys band”.

Alisei bērnībā patika grāmata „Alise Brīnumzemē”, un arī šobrīd Alise saka: „šķiet, ka joprojām dzīvoju savā paralēlajā pasaulē, kuru saucu par Brīnumzemi”. Ņemot vērā šīs pasakas vēsturisko un arī mūsdienās būtisko nozīmi – tieši šī pasaka tika izvēlēta par kāzu tēmu.

Jāuzsver, ka izvēloties kāzu tēmu mēs radījām paši savu vizuālo pasaku, neietekmējoties no internetā pieejamajiem šo tematiskās kāzas noformējumiem. Ik detaļa, sākot ar ielūgumiem un beidzot ar kāzu torti, bija tematiski noformēta. Alise un Nauris vēlējās, lai kāzu noformējums ir elegants, mūsdienīgs un tik skaists kā pasakā.

Kāzu koordinatore Dace Miezīte: „Alise ir ārkārtīgi skaista sieviete. Lai uzsvērtu Alises dabisko burvību, iekšējo mirdzumu, enerģiju un sievišķību mēs ieteicām modes dizaineri Ingrīdu Vaivodi no „Ingrida Bridal”, kura radīja tieši Alisei piemērotu kāzu kleitu”.

Ielūgumi tika gatavoti Alise Brīnumzemē pasakas tematikā – tomēr ar elegances noskaņu.

Balvās spēlēm bija saldumi atbilstoši pasakas tematikai – „Eat me”. Kā arī dzērienkartes un galda kartes rotāja Alise Brīnumzemē tematika. Katrai galda kartei tika piemeklēts atbilstošs citāts.

Plānojot šīs kāzas, kāzu organizatore vairākas reizes pārlasīja pasaku, lai kāzu noformējums liktu justies tieši kā pasakā Alise Brīnumzemē. Noformējums tika izstrādāts līdz pēdējai niansei, saglabājot vēlamo eleganci un ievērojot pāra personības un raksturu.

Nikija – Alises sunītis, ģimenes mīlulis bija svarīgs viesis kāzās.

Nikijai bija speciāls tērps un spilventiņš, uz kuru Alises brālis viņu nesa. Uz kaula – Daddy asked and Mommy said „Yes” (tulkojumā – Tētuks jautāja un Mammucis teica „Jā”).

Laulību ceremonija notika Piņķu Jāņa Evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Ceremonija bija jauka un mīļa kā pats jaunais pāris.

Jaunā pāra romantiskais galdiņš bija dekorēts Alises Brīnumzemē pasakas noskaņās… Alise un Nauris cienājās ar Alise Brīnumzemē mušmirēm.

Romantiskā galdiņa noformējumā atradās arī apgriezti pulksteņi – laikam nebija nozīmes, tas bija gluži kā apstājies šajā brīnumainajā dienā. Arī Alises Brīnumzemes trusis ciemojās jaunā pāra maģiskajā dienā.

Uz kāzu svinību galdiem bija pat tējkannas kā Alises pasakā… tas bija radošs un izdomas pilns mūsu komandas un floristes darbs.

Galdi tika noklāti ar sūnām, ziediem, grāmatām, atslēdziņām, pulksteņiem un citām niansēm no Alise Brīnumzemē pasakas.

Līgavas vēlme bija elegants šīs pasakas atspoguļojums. Elegantumu radīja zelta krāsas svečturi, tējas tasīšu zeltainā maliņa, violetās auduma salvetes un īpaši kāzām iegādātas glāzes. Turklāt – katram viesiem bija personisks citāts uz galda kartes no pasakas.

Vakara vadītājs – Valters Krauze. Kā ierasts – dažādas interesantas aktivitātes. Šeit tika griezts laimes rats par to, ko jaunais pāris darīs kopā ar viesiem tuvākā gada laikā.

Jaunajam pārim un draugiem patīk kāzās fotografēties, tāpēc tika noformēta arī foto siena pasakas tematikā – pulksteņi, neparasti ziedi, trusis.

Mičošanas laikā ierastās aubes un priekšautu vietā līgavu rotāja skaists ziedu vainags un līgavainim galvā tika uzlikta Cepurnieka cepure. Led lampiņu izgaismotos balonus rotāja viesu un jaunā pāra vēlēšanās un novēlējumi, kas tika kopīgi palaisti zvaigžņotajās debesīs. Kāzu torte bija pilnībā personalizēta kāzu tematikai gan tās formas ziņā, gan noformējumā.

Jaunais pāris atvadoties no viesiem, gāja caur pasaku aleju… Un kā jau pasakās – „Un viņi dzīvo ilgi un laimīgi…”

Precos.lv ir publicēts raksts ar bilžu reportāžu par Alises un Naura kāzām. To variet apskatīt šeit: Precos.lv: Alise un Nauris – „ Alise Brīnumzemē” tematika