Agrita un Jānis

kāzu šūpoles

Šim spilgtajam pārim īpaši svarīgas bija personīgas detaļas viņu kāzās. Runājot par atsauksme Kāzu Aģentūrai, no kāzām visspilgtāk pāris atceras mičošanu, un ne tik raksturīgu kāzu izklaide – handbolu, kas patiesībā ir līgavas aizraušanās, kā arī otrajā dienā – orientēšanās visiem viesiem.

Agrita un Jānis Bērtiņi savas kāzas svinēja 2016. gada 13. augustā. Kā stāsta pāris, šajās jaukajās atmiņās viņi gremdējas bieži, jo tā bijusi viņu laimīgākā diena. “Ar ģimeni un draugiem kopīgos pasākumos bieži pārrunājam un atceramies mūsu kāzas. Vēl kā piemiņa mums ir viesu grāmata, ko ik pa laikam pāršķirstām, un, protams, arī ideālais kāzu video, kāzu bildes abām dienām,” teic Agrita.

Kāzu organizatori “Kāzu Aģentūra” sadarbībā ar delfi.lv kopīgi izveidojuši rakstu par Agritas un Jāņa kāzām.

Vaicāta, ko laulības viņai ir devušas, Agrita teic: “To laimes sajūtu, ka savu bērnu tēvu un labāko, mīļāko sirdsdraugu tagad varu saukt par vīru un kopā kā ģimene nest godā viņa skaisto uzvārdu.”

Agrita stāsta, ka mīlestība viņai nozīmē ģimeni – vīru un bērnus. “Mana mīlestība ir cilvēki apkārt, kuriem blakus viss iegūst citas krāsas. Mīlestību var sajust tad, kad tev blakus ir īstais cilvēks, kuram es gribu dot daļu sevis, ņemot daļu viņa, lai dalītos mīlestībā ar mūsu bērniem. Mīlestība ir rūpes, atbildība, labestība, uzticība – viss, kas man ar vīru saistās, viss, ko viņš dara mūsu dēļ.”

Atskatoties Agrita teic, ka galvenais ir ieklausīties sevī, kā arī meklēt idejas un aktīvi iesaistīties kāzu dienas plānošanā. “Ir jābūt komandas darbam – gan sievai, gan vīram jābūt maksimāli ieinteresētam, tad viss izdosies!”

Pāris skaidro, ka nekas, izņemot spēcīgāku mīlestību (kā rezultātā pieteicās otrais bērniņš) un uzvārdu, nav mainījies viņu dzīvē kopš laulības. “Mūsu gadījumā nekādu lielu pārmaiņu nav laikam tāpēc, ka pirms laulības jau kopā nodzīvojām astoņus gadus. Viss turpinās. Dzīve ir skaista. Tagad mēs to baudām kā “big family” (lielā ģimene) – Bērtiņi!”

Raksts delfi.lv apskatāms šeit.

As a matter of fact, we suggest You to view comparison the article of delfi.lv in the following link.

Pāra atsauksmi Kāzu Aģentūrai par kāzām lasiet šeit.