Prese, TV un radio

Kāzu Aģentūra ir lieliski palīgi, lai kāzas izdotos tādas kā vēlas jaunais pāris. Tieši tāpēc arī televīzijā par to tiek veidoti raidījumi vai sižeti, presē rakstīti ieteikumi. Vienlaicīgi, tas cilvēkiem vienkārši ir interesanti vai arī noderīgi iegūstot idejas kāzām.

Rudens kāzas: priekšrocības un ieteikumi

 

Rudens kāzām ir sava atmosfēra, ko palīdz radīt daba. Šajā gadalaikā daba pāri var iepriecināt gan ar siltu laiku un košām krāsām, gan ar atspirdzinošu rudens lietu. Tāpēc, plānojot teikt jāvārdu rudenī, jāņem vērā vairākus apstākļus.

Priekšrocības.

Ieteikumi norises vietas izvēlei.

Tematika un stili.

Līgavas tēls.

Zemākas cenas.

Plašāku rakstu lasiet blogā: Rudens kāzas: priekšrocības un ieteikumi

Kāzas septembra beigās ar fotosesiju skaistajā Siguldā un Līgatnē
Precos.lv: Alise un Nauris – „ Alise Brīnumzemē” tematika

Alise un Nauris ir skaists un interesants pāris, kurš iepazinās Jaungada svinībās, pirmajā randiņā devās uz citu valsti, savukārt bildinājumu Nauris Alisei izteica viņas vecāku 30tajā kāzu Jubilejā.

Sākot plānot kāzas, Alise un Nauris devās uz „Kāzu Aģentūru”, kuras pakalpojumus bija izmantojuši viņu draugi. Draugu kāzās pārim patika svinību vieta, atmosfēra, aģentūras sagatavotās aktivitātes, kuras vadīja jautrs vakara vadītājs un dzīvās mūzikas grupa, kura spēlēja tik kvalitatīvi, ka varēja gan izdejoties, gan sajusties kā koncertā.

Alisei bērnībā patika grāmata „Alise Brīnumzemē”, un arī šobrīd Alise saka: „šķiet, ka joprojām dzīvoju savā paralēlajā pasaulē, kuru saucu par Brīnumzemi”. Ņemot vērā šīs pasakas vēsturisko un arī mūsdienās būtisko nozīmi – tieši šī pasaka tika izvēlēta par kāzu tēmu.

Alises un Naura kāzu video:

Plašāku rakstu un bilžu reportāžu no kāzām lasiet un apskatiet: Precos.lv: Alise un Nauris – „ Alise Brīnumzemē” tematika

 

Lai uzzinātu noderīgu informāciju par kāzu plānošanu un satiktu kāzu nozares profesionāļus, nāciet uz “Kāzu Aģentūra” Diskusiju vakaru nākam pirmdien, 23. jūlijā, plkst. 18:00! Mēs atrodamies Bieķensalas ielā 32, pie t/c Rīga Plaza.

Delfi: Galvassāpes kāzu viesiem: ko īpašajā dienā dāvināt jaunajam pārim

kāzu dāvanas, kāzu aģentūra, kāzu organizēšana

Vasara ir kāzu laiks, kad daudziem no mums uzspīd laime būt klāt vienā no konkrēto divu cilvēku īpašākajām dzīves dienām. Tuvojoties ielūgumā norādītajam datumam, aktuāls kļūst jautājums – ko īsti jaunlaulātajiem lielajā notikumā dāvināt? Iespējamos dāvanu variantus un aktuālākās tendences skaidro “Kāzu aģentūra” un kāzu rīkotāja Dace Miezīte.
 • Rūpīgi izlasi ielūgumu
 • Ziedi un nauda
 • Noderīgas lietas virtuvei, guļamistabai un vannas istabai
 • Grupu un paštaisītās dāvanas
 • Alternatīva naudas dāvanai

 

Delfi: Praktiskais kāzu plānošanas atribūts – datumu rezervēšanas ielūgumi

Arvien vairāk pāru, gaidot savas kāzas, izmanto “save the date” jeb datumu rezervēšanas ielūgumus. Šie no parastajiem kāzu ielūgumiem atšķiras ar to, ka tajos ir nepilnīga informācija, minot vien pašu centrālo notikumu un datumu, kuru vajadzētu savlaicīgi izbrīvēt. “Kāzu Aģentūra” un kāzu organizētāja Dace Miezīte sniedz nelielu ieskatu, kāpēc šī ir lieliska ideja arī tavām kāzām.

 •   Šis ir veids, kā oficiāli paziņot par saderināšanos
 •   Šie ielūgumi palīdz plānot viesu saraksts
 •   Neliels ieskats kāzu tematikā un konceptā
 •   Iespēja padalīties ar saderināšanās mirkļa un gredzena bildi
 •   Veids, kā pabrīdināt viesus un dot iespēju savlaicīgi ieplānot brīvdienas
 •   Daži ieteikumi

Vēl šajā rakstā ir apskatāmi daži piemēri dažādos izpildījumos.

Vairāk lasiet: Delfi: Praktiskais kāzu plānošanas atribūts – datumu rezervēšanas ielūgumi”

 

Delfi: Līgava gaidībās – padomi piemērotu kāzu plānošanai
Reizēm līgavas satraucas par kāzu norisi, būdamas gaidībās. Tomēr arī “Kāzu Aģentūras” un kāzu rīkotājas Daces Miezītes pieredze liecina, ka šis ir brīnišķīgs dzīves posms, kuru kāzas veido vēl īpašāku. Būtiski, lai līgava izbauda šo dienu, tāpēc turpinājumā pāris padomu, ko vērts likt aiz auss.

Šajā rakstā apskatāmi šādi punkti:

 • Katras līgavas individuālais ritms
 • Plāno savas kleites mērīšanu pēdējā brīdī
 • Iekļauj pārtraukums savā kāzu dienā
 • Bezalkoholiskie dzērieni
 • Paņem līdzi uzkodas kāzu dienai
 • Apdomā, vai būs nepieciešama palīdzība labierīcībās
 • Apsēdies un atpūties
 • Uzmanīgi ar ēdienkarti
 • Izvēlies ērtus apavus
 • Nevelc smagu apģērbu
Delfi: Apprecēties gan Indijā, gan Latvijā: Tatjanas un Gaurava tradīcijām bagātais stāsts

internacionālas kāzas, Kāzu Aģentūra, kāzu organizēšana, indietis prec latvieti

Rakstā lasiet:

Delfi.lv: Kādu bildinājumu sagaida sieviete: neprecētu dāmu vēlmes

Bildinājumi, bildinājumu idejas, saderināšanās gredzeni, saderināšanās, Kāzu Aģentūra

Cik gan tas būtu vienkārši, ja vīrieši zinātu, ko vēlas sievietes? Par to noteikti prātojis ne viens vien vīrietis, plānojot savai mīļotajai ideālu bildinājumu un izvēloties gredzenu. Tā kā nevar noliegt, šis ir uztraukumu pilns laiks, šoreiz aprunājāmies ar sešām neprecētām dāmām, atklājot viņu sapņus par šo lielo notikumu.

Intervijas sadarbībā ar Delfi.lv ar meitenēm lasiet: “Blogs

Delfi: Kad gaisā virmo mīlestība. Trīs pāri un viņu īpašie bildinājuma stāsti.

Līdz ar gada romantiskāko laiku, kad gaisā virmo mīlestība, Delfi.lv sadarbībā ar “Kāzu Aģentūru”piedāvā trīs bildinājuma stāstus, kurus caurvij īsta romantika. Trīs pāru iepazīšanās un bildinājuma stāsti. Lasiet: “Blogs”.

Sintija un Raivis

Darja un Maxim

Iluta un Ole

Diena. Kāzas pilī, restorānā vai pļavas vidū?

Šodien laikrakstā “Diena” raksts, kurā ar atšķirīgu pieredzi svinību vietas izvēlē dalās divi mūsu pāri. Lasiet: “Blogs”.

Delfi.lv: Publisks vai privāts? Bildinājuma veidu priekšrocības un ēnas puses

Bildinājums ir daudzu sieviešu sapnis, bet tajā pašā laikā arī daudzu vīriešu viens no sarežģītākajiem un stresa pilnākajiem uzdevumiem. Kāpēc? Bildinājuma iespēju ir ārkārtīgi daudz un ir patiešām grūti uzminēt, ko tad vēlas sievietes. Padomos dalās kāzu rīkotāja Dace Miezīte: “Blogs”.

„Kāzu Aģentūra” saņem starptautisku balvu

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā, kāzu lekcijas, lekcijas līgavām, kāzu organizēšana Latvijā

„Kāzu Aģentūra” no Latvijas iegūst balvu kā gada „BOUTIQUE WEDDING SPECIALIST OF THE YEAR” konkursā „LTG European Awards 2018”.
Par šo balvu lasiet: “Blogs”.

Delfi.lv Teicu ‘Jā’! Ar ko sākt kāzu plānošanu?
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā, kāzu lekcijas, lekcijas līgavām, kāzu organizēšana Latvijā
Lekciju cikls “Tavas Kāzas” 2018

Saderināšanās ir skaists notikums un īpašs laiks pāra dzīvē. Pārim tas ir jāizbauda! Tomēr, kad jaukais notikumus aptverts, ir vērts padomāt, kā paziņot par lieliskajiem jaunumiem ģimenēm un draugiem jeb kā svinēsiet šo notikumu.

Lai gan Latvijā tas nav sevišķi populāri, viens no interesantākajiem variantiem ir saderināšanās ballīte, skaidro Miezīte. Šī ir lieliska iespēja savest kopā dažādus draugus un abas ģimenes kopīgā pasākumā. Un, būsim atklāti, ballīte ir labāks veids par telefona zvanu. Runājot par laika termiņiem, būtu vērts iekļauties vienā līdz divos mēnešos, kamēr šis notikums ir īpaši aktuāls. Tā kā šāds saderināšanās paziņošanas formāts ir jaunums Latvijā, tad nav īpašu nosacījumu, kuri obligāti būtu jāievēro. Pāris to var rīkot pēc savas patikas!

Ar ko sākt kāzu plānošanu, vairāk lasi: Delfi.lv Teicu ‘Jā’! Ar ko sākt kāzu plānošanu?

 

Delfi.lv Palīgs vedējiem: dažādas idejas, kā kāzu dienā izklaidēt jauno pāri
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Agritas un Jāņa kāzas. Fotogrāfs: Mārtiņš Plūme.

Nav šaubu, ka kāzu dienā visa uzmanība tiek veltīta jaunajam pārim, tāpēc nereti, lai pasākums būtu jautrāks vai pārim izveidotu kādu sirsnīgu atmiņu, tiek piemeklēti dažādi uzdevumi. Jo īpaši tad, ja kāzu organizēšanas vai vedēja pienākumi uzticēti tev, šīs “Kāzu Aģentūras” idejas, kā izklaidēt jauno pāri un radīt kaut ko sirsnīgu, noteikti noderēs.

 •  Vēstuļu rakstīšana un noglabāšana.
 •  Pareģojumi nākamajam gadam.
 •  Vīna noglabāšana.
 •  Dekora izveide.
 •  Kāda simbola izveide.
 •  Kaut kā garda pagatavošana.
 •  Neparastā zīmēšana.

Visu rakstu var lasīt šeit: “Palīgs vedējiem: dažādas idejas, kā kāzu dienā izklaidēt jauno pāri”. 

 

Delfi.lv Internacionālas kāzas – lietas, ko apdomāt pirms to rīkošanas
Jauktu kultūru kāzas ir notikušas, notiek un, domājams, ka notiks vienmēr, jo pasaule nav tik liela un nav nekāds noslēpums, ka dažādu tautību cilvēki iemīlas, precas un rada pēcnācējus. Kā skaidro “Kāzu aģentūra”, internacionālu kāzu rīkošana viņiem nav sveša, tāpēc turpinājumā viņi dalās pāris padomos, kam būtu vērtīgi pievērst uzmanību.
 

Internacionālas kāzas atšķiras ar to, ka divu dažādu kultūru pārstāvjiem var būt atšķirīgas ticības un tradīcijas, kas izpaužas kāzu aktivitātēs, kāzu tērpos, tostos, ceremonijas formātā, dekorācijās, kā arī mūzikas un ēdienu izvēlē. Svarīgi ir izpētīt un izprast kultūru tradīcijas. Liels palīgs var būt arī vecāki, kas var pastāstīt par savām kāzām, tādējādi dodot krāšņāku priekšstatu par gaidāmo. Protams, svarīgi ir saprast pāra vēlmes, raksturu un gaumi.

Visu rakstu ar ieteikumiem lasiet šeit:  “Internacionālas kāzas – lietas, ko apdomāt pirms to rīkošanas”. 

 

Delfi.lv: Astoņu pāru ieteikumi kāzām un dzīvei pēc precībām

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Šonedēļ svētku noskaņā uzrunājām astoņus “Kāzu Aģentūras” rīkoto kāzu pārus, lai uzzinātu kādas ir īpašākās atmiņas no kāzu dienas, kādu ieteikumu pāri sniedz pāriem, kuri plāno kāzas un kāda ir viņu mīlestības recepte.
Runājot ar pāriem bija sajūta, ka kāzas bija tepat vakar un sajūtas ir tik dzīvas. Jāpiebilst, ka uzrunātie pāri ir vairāk kā 1-10 gadus laulībā.

Visu rakstu lasiet šeit: “Astoņu pāru ieteikum kāzām un dzīvei pēc precībām”.

 

Delfi.lv 8 lielākās kāzu izmaksu pozīcijas: praktiski padomi kāzu plānošanā
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Sintijas un Raivja kāzas. Fotogāfs Mārtiņš Plūme.
Saderināšanās, kāzu plānošana, kāzas – tas ir īpašs un skaists dzīves posms, taču daudzas ar šo periodu saistītās izvēles atduras kādā nepatīkamā faktā – finansēs. Lai palīdzētu pāriem, kuri paši plāno savu kāzu budžetu, kopā ar kāzu organizatori Daci Miezīti un “Kāzu Aģentūru” apkopojām astoņas dārgākās kāzu izmaksu pozīcijas, kas veidos kāzu budžeta pamatu.

Vairāk lasiet: Delfi.lv  “Astoņas lielākās kāzu izmaksu pozīcijas: praktiski padomi īpašās dienas plānošanā”.

 

Precos.lv Irita un Valts

Precos.lv lasiet interesantu iepazīšanās, kopā būšanas un orģinālu kāzu stāstu. Mums bija patiesa laime būt kopā ar Iritu un Valtu kāzu plānošanas laikā un kāzu dienā, piedzīvojot viņu īpašo dzirksteļošanu un saskaņu. 

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Irita un Valts. Fotogrāfs: Mārtiņš Plūme

Valts: mūsu attiecības ar Iritu vispār jau no paša sākuma balstās uz kaut ko tādu, kas īsti nav izskaidrojams. Pirmkārt, jau mūsu iepazīšanās – bija sajūta, ka tā nāk no kaut kā augstāk stāvoša, jo tāpat vien jau sajūtas mūsos tā pēkšņi nemainās un neieplūst. Tāpat ir ar visām citām lietām mūsu attiecībās – tās it kā notiek pašas no sevis – ir sajūta, ka lietas mūsu attiecībās ienāk ar kaut kādu lielāku nozīmi. Sajūta, ka tas nāk no Visuma jeb, kā dievticīgi cilvēki teiktu, no Dieva. Tāpēc attiecībās vienmēr vadāmies pēc sajūtām, un tās nekad nepieviļ.

Vairāk lasi: “Precos.lv Irita un Valts”

 

Delfi.lv Sagaidīt īsto mirkli un ļauties mīlestībai.

Internacionālas kāzas, kur Sandis no Latvijas un Vicky no Īrijas kāzas organizēja Latvijā, pašiem dzīvojot ārzemēs.
“Nav nozīmes tam, ka esi kopā ar kādu no citas valsts, katrās attiecībās ir pārbaudījumi – kā pārim mums ir jācenšas saprast otrs cilvēks”.  – Vicky

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Vicky un Sandis

Vairāk par Vicku un Sanda trīs dienu kāzām Latvijā lasi: “Delfi.lv  Sagaidīt īsto mirkli un ļauties mīlestībai”.

 

Delfi.lv Saderināšanās un laulības gredzenu nēsāšanas tradīcijas Latvijā un citviet

Laulību gredzena nēsāšanas simboliskā nozīme un uz kuras rokas nēsāt laulību gredzenus.

“Vai tu kādreiz esi prātojusi, kāpēc lielākā daļa cilvēku visā pasaulē saderināšanās un kāzu gredzenus valkā tieši uz kreisās rokas zeltneša? Mēs atradām diezgan romantisku stāstu, kas slēpjas aiz šīs tradīcijas,” stāsta kāzu organizatore Dace Miezīte.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Agrita un Jānis. Gredzeni “Schalins”. Fotogrāfs: Mārtiņš Plūme

Vairāk par dažādu valstu laulību gredzenu nēsāšanas tradīcijām, lasi: Delfi.lv Gredzenu nēsāšanas tradīcijas. 

 

Delfi.lv: Kāzu desertu galds. Kādus našķus pasniegt un kā noformēt

Desertu galds ir ārkārtīgi populāra izvēle pāriem, kuri vēlas alternatīvu tradicionālajām kāzu kūkām. Gluži kā atvērtais bārs, arī saldumu galds, ticams, kļūs par visbiežāk apmeklētāko vietu vakara gaitā. Turklāt tas ir atvērts visu vecumu viesiem. Tāpēc kāds gan vēl varētu būt labāks veids, kā palutināt visus viesus, ja ne ar stilīgi noformēta desertu galda piedāvājumu, kas ir pilns ar dažādām uzkodām?

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Martas un Elvija saldumu galds. Fotogrāfs: Mārcis Baltskars.
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Darjas un Maxima saldumu galds. Fotogrāfs: Sergejs Getņikovs.

Lienes Zemītes ieteikumus, kādus saldumus izvēlēties, ar kuriem saldumiem karstās vasaras dienās jābūt uzmanīgiem, skaistās fotogrāfijas no “Kāzu Aģentūras” organizēto kāzu saldumu galdiem, vairāk lasi: “Populārā izvēle kāzās-desertu galds”.

 

Delfi.lv: Hannas un Aivara romantiskās trīs dienu kāzas 100 cilvēkiem
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Hannah un Aivara kāzas.

Hanna dzīvojusi Gērnsijā – nelielā salā, kas atrodas starp Lielbritāniju un Franciju, bet Aivars par savu zemīti saucis Latviju. Abi aizrāvušies ar sportu – Hanna ar netbolu, bet Aivars ar basketbolu, un tieši mīlestība pret aktīvu dzīvesveidu abus savedusi kopā. Pēc kāda laiciņa pāris nolēmis savas attiecības stiprināt, iestūrējot laulības ostā, un uzrīkot brangus svētkus sev un saviem mīļajiem.

Kāzu gaidās Aivars teicis: “Uzrīkot manai līgavai labāko dienu viņas mūžā – tās ir manas sapņu kāzas. Un es vēlos, lai mūsu kāzas būtu romantiskas un jautras visiem.” Tieši tā arī bija – šīs starptautiskās kāzas trīs dienu garumā ar 100 viesiem vēl ilgi paliks gan pāra, gan viesu atmiņās.

Raksta turpinājumu lasi: Delfi.lv: Iedvesmas deva: Hannas un Aivara romantiskās trīs dienu kāzas 100 cilvēkiem

 

TOP 10 Wedding Planners

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Lieliska dāvana „Kāzu Aģentūrai” 14 gadu jubilejā! Esam iekļauti TOP 10 Pasaules kāzu plānotāju sarakstā kopā ar mūsu autoritāti Colin Cowie.

Dace Miezīte: “Laimes asaras, lepnums, neizmērojams prieks redzēt savu fotogrāfiju ar uzrakstu „No Latvijas” un aģentūras nosaukumu! Jau pirms dažiem gadiem bijām vienīgie no Baltijas valstīm, iekļauti Pasaules TOP 50 kāzu plānotāju sarakstā. Gan mini intervijā ar mani žurnālā, gan citās intervijās uzsveru – tas ir komandas darbs!

Paldies, Jums mīļie pāri, ka dodat iespēju mums rīkot tik skaistas kāzas, ka tās uzrunā cilvēkus visā pasaulē!”

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Paldies līgaviņai, kura nejauši nopirkusi žurnālu atsūtīja man fotogrāfijas!

 

TV, prese un diskusijas 2017.gada februārī

Janvāris kāzu nozarei nāca ar plašām diskusijām par redzēto LTV raidījumā Aizliegtais paņēmiens. Operācija “Fiksās laulības”, kur es biju studijas viesis.

Janvārī Jums ir bijusi lieliska iespēja redzēt, kā veicas raidījuma “Kurš Kuru” aktierim Rihardam nostrādājot pusdienu (5:00-17:00) “Kāzu Aģentūrā” par kāzu asistentu.

“Diena”, aktualizējot kāzu tēmu, intervēja Daci Miezīti par pasākuma vadītājiem. Šajā “Dienā” ir vairāki raksti par kāzām!

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

11.februārī Dace ciemojās pratakutinasana.lv/ , kur diskutēja par tēmu “IZTĒLES SPĒKS”.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Šeit ir iespēja noskatīties Daces sarunu par šo tēmu:

 

PRECOS žurnāls!

Bloga lasītākajam rakstam par Bērtiņu kāzām  ir plašāks izklāsts “PRECOS” žurnālā!

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Bloga ierakstu par Bērtiņu kāzām lasiet šeit.

 

LNT, 900 Sekundes

LNT 900 Sekundes ziņu raidījums interesējās par to, cik ātri pāri sāk plānot kāzas.

Interesants bija žurnālistes Natālijas Valdnieces jautājums, kurš palika “aiz kadra”:
“Kādā plānošanas posmā šobrīd atrodas “Kāzu Aģentūras” pāri?”:

1) Ir 2016.gada sezonas pāri, kuriem ir rezervēti visi kāzu pakalpojumi, gatavs kāzu scenārijs un palikuši mazie darbiņi, kā viesu sēdināšana pie galdiem un kāzu dejas mūzikas izvēle;
2) Ir 2016.gada sezonas pāri, kuriem ir skaidrs kāzu koncepts, taču viss pārējas atrodas sākuma stadijā un šobrīd pēc piedāvājuma caurskatīšanās, brauc apskatīt 2-3 svinību vietas.
3) Ir 2017.gada sezonas pāri, kuriem ir skaidrs kāzu koncepts un notiek kāzu pakalpojumu pamata pozīciju izvēle.

Sveiciens visiem mūsu pāriem, kuri iekļuvuši rīta ziņās ar savu kāzu video. Pilnībā tos varat skatīt šeit:
“Anna un Aleksandrs”
“Signija un Jānis”
“Līva un Guntis”
Visus trīs šos kāzu video ir filmējis Ainārs Krauklis no “Baltic Wedding”.

 

Žurnālā Sestdiena” par to, kā “Pateikt Jā pavisam citādi”

Žurnāls “Sestdiena” raksta par 14. februāra pasaules Ginesa rekordu – 50 pāri vienlaicīgi precēsies gaisa balonā. Daži no šiem pāriem pie mums iegādājās laulību gredzenus no Schalins.
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Šīs tēmas ietvaros “Sestdiena” intervēja trīs no mūsu pāriem. Par diviem no viņiem lasiet “Sestdienā”, tajā skaitā par Ineses un Fabien laulību ceremoniju uz kuģīša “Vecrīga” un Santas un Viļņa laulību ceremoniju ziemā, pils parkā, bet par trešo lasiet zemāk.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Andas un Māra laulību ceremonija pie dabas.

Andai un Mārim bija ļoti interesantas un atšķirīgas kāzas, kuras tika veidotas balstoties uz viņu personībām, interesēm un hobijiem. Pēc laika blogā būs iespēja noskatīties video no kāzu dienas.

Lasiet: Jautājumus Andai un Mārim uzdod “Sestdiena” žurnāliste Anna Strapcāne.

 

Lasi šodien “Dienas Bizness”

2016. gada 12. februārī “Dienas Bizness” vairāki atvērumi tika veltīti kāzām.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Dacei šoreiz vairāk tika jautāts par svinību vietām, kā arī žurnāliste Daiga Laukšteina ir izpētījusi statistiku un iekļāvusi to šajā rakstā par 20 Latvijas pilīm.
«Viesu nami un pilis joprojām ir klasika,» stāsta pieredzējusī kāzu rīkotāja Dace Miezīte. Tieši pirmās viņas vadītās SIA Kāzu aģentūra Mīlestība organizētās precības bija pilī. Kā Dace pati smej, laikam tālab nekur tālu no tām nevar un negrib aizmukt. Gadā vismaz puse no uzņēmuma organizētajām kāzām notiek pilīs un muižās. Populārākās ir Mežotnes, Bīriņu, Dikļu, Jaunmoku un Mālpils. Taču ir arī tieši kāzām specializējušies viesu nami, piemēram, Debesu bļoda Ogres novadā, Bebru nams Ķekavas novadā, Brūtes Valmieras rajonā. No budžeta viedokļa pilis un šādi viesu nami ir viens no izdevīgākajiem risinājumiem, jo tajos uz vietas ir galdi, krēsli, ēdinātāji. Izvēloties skaistas telpas, ietaupās līdzekļi telpu dekorējumam.

 

Lasi par mums laikrakstā Diena!

Laikrakstā Diena vairāki atvērumi veltīti kāzu tēmai. Sākot ar organizēšanu beidzot ar kāzu tērpiem.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Kāzu Aģentūras „Mīlestība” direktore – Dace Miezīte

”Līdz brīdim, kad klienti pie mums atnāk, lielākoties viņu redzējums par iespējām ko var iegūt, baudīt kāzu dienā ir tikai 20% no iespējām, jo, piemēram, kāzas var svinēt gan mežā, gan siltumnīcā un jahtu remonta angārā, tikai jāļauj vieta fantāzijai!”

Viena no Latvijā atzītākajām fotogrāfēm – Linda Brīnums

„Svarīgāk par dažiem labiem portretiem ir viss stāsts kopumā – no ģērbšanās līdz mičošanai. Jāizvērtē vai fotogrāfs spēj noķert ne tikai jaunā pāra emocijas, bet pievērš uzmanību arī viesiem, kāzu detaļām, kopīgajai noskaņai un dažādiem jaukiem sīkumiem.”

Kāzu dekoratore – noformētāja; stiliste vairākos žurnālos, Baiba Prindule

„Jebkuru vietu, kas izvēlēta svinībām var pārvērst līdz nepazīšanai. Modē ir individualitāte!„

Ingrida Bridal zīmola īpašniece un dizainere Ingrīda Vaivade

“Populārākā tendence pēdējā laikā ir piedāvāt gatava tērpa šablonu, ko līgaviņa var uzmērīt un tālāk to koriģēt pēc savām vēlmēm un parametriem.”

 

Kāzu Aģentūras organizēts bildinājums
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
“Kāzu Aģentūra” kopā ar TV3 raidījumu “Bez Tabu” komandu organizēja bildināšanu

Kopā ar laimīgu vīrieti un „Bez Tabu” komandu plānojām bildināšanu. Tās bija pavisam jaunas sajūtas un emocijas. Tik, daudz koncentrēta prieka vienā minūtē! Skaties, gan plānošanas procesu, gan pašu bildinājumu skaties.lv vai  5. septembra „Bez Tabu” raidījuma 50minūtē.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas LatvijāVēl fotogrāfijas no bildinājuma apskatāmas blogā.

 

Trīs kāzas TV3 raidījumā “Precos ar svešinieku”

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Aizritējuši pirmie mirkļi TV3 raidījumam „Precos ar svešinieku” – skatoties no ekrāna otras puses, īsti nevar iedomāties, cik domu un darba ir ielikts, lai panāktu šādu noformējumu un sajūtas katrās kāzās, ko rīkojām.

Neskatoties uz to, ka pāris savā starpā netikās, un katram bija savas vēlmes – rezultāts ir brīnumains un tik atbilstošs katram no viņiem.

Par rezultātu lasiet: “Blogs”

 

Precos ar svešinieku

Katras kāzas, kuras rīkojam, ir kā pirmās un vienīgās – taču šoreiz pāri, kuri nāca pie mums, bija pavisam īpaši ar to – ka plānošanas posmā tie viens ar otru netikās – un kāzu diena bija tas maģiskais mirklis, kad viens otru pirmo reizi ieraudzīja!

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

TV3 šovā „Precos ar svešinieku” mums bija tas gods jaunajiem pāriem rīkot kāzas un plānot visu kāzu dienu – ziniet, tas tomēr ir sarežģīti – nedrīkstējām izpaust nekādu informāciju par otru cilvēku, ne minēt viņa vārdu, ne izskatu, ne raksturu – pilnīgi neko. Bija jau mums tādi atsevišķi, zinātkāri pāri – kuri mēģināja „izdabūt” no mums informāciju – bet mēs varonīgi turējāmies pretī J

Sarežģītākā daļa bija saskaņošana – pārsvarā, nākot uz tikšanām par kāzu dienas plānošanu, pāri nāk divatā un tad ir viegli saprast, kas kuram patīk, un kā panāk zelta vidusceļu, lai būtu apmierinātas abu pušu vēlmes – šajā gadījumā katrs nāca ar savām vēlmēm un ierosinājumiem un zelta vidusceļš bija jāatrod mums. Vēlreiz pārliecinājāmies cik vērtīgi ir pārim veidot savu kāzu dienu kopīgi!

Mūsu komandai arī šis izaicinājums izdevās  lieliski!

Par to, kā plānojām kāzas – skatāties raidījuma pirmajā sērijāhttp://www.tvplay.lv/parraides/precos-ar-svesinieku

 

Ko dāvināt Ziemassvētkos?

TV3 raidījumā “Bez tabu: Dzīves smalkumi” Dace palīdzēja nepilnas stundas laikā meklēt Ziemassvētku dāvanas 3 dažādiem vecumiem: krustmeitai, vecākiem un brālim (man nav brāļa, tāds bija uzdevums 🙂 ).

Pārdomas par dāvanām mudināja padalīties ar ieteikumiem, ja nu Jums noder? Lasiet: “Blogs”.

 

Kas jāņem vērā, plānojot kāzu dienu? Delfi.lv

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Par kāzu dienas aktivitātēm un plāniem jaunais pāris pārsvarā jau ir izdomājuši laicīgi, taču, lai uzburtu kāzu dienas scenāriju attiecīgi pa laikiem ir sarežģītāk, nekā tas sākumā varētu šķist. Kā saplānot visu, lai svinības nesāktos pa vēlu, lai viesi un jaunais pāris nesagurtu līdz mičošanai, un kur doties, lai kāzu diena būtu piepildīta neaizmirstamām sajūtām kā jaunajam pārim, tā arī kāzu viesiem?

Plānošanai ir daudz un dažādi aspekti un detaļas, kuras ir jāņem vērā, lai neko neaizmirstu, vai lai nerasto pārpratumi gan par tehnisko nodrošinājumu, radošām idejām, vēlmju piepildījumu un aktivitātēm jaunajam pārim un viesiem.

Par dažādām scenārija izstrādes pusēm un būtiskām pozīcijām plašāk lasiet Delfi.lv rakstā: “Kas jāņem vērā, plānojot kāzu dienu?”

 

Latvijas Radio “Ģimenes studija”

Saruna par kāzām Latvijas Radio “Ģimenes Studijā”. Tēmas apskatījām dažādas:
– Kāpēc ārzemniekiem patīk svinēt kāzas Latvijā?
– Kur biežāk izvēlas rīkot laulību ceremoniju? Ko ieteiktu fotogrāfs?
– Kāzas ārzemēs.
– Latvija kā kāzu tūrisma vieta, kuru izvēlas pāri no ārzemēm.
– Sociālo mediju popularitātes ietekme uz kāzām un fotogrāfu pakalpojumiem.

“Šī ir Jūsu diena, baudiet sajūtas!”

Raidījumu var noklausīties šeit.

 

“Kāzu Aģentūra” starp 50 labākajiem kāzu organizētājiem pasaulē
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Londonas pirktākais līgavu zurnāls “Brides”.

Londonas visvairāk pirktajā līgavu žurnālā „BRIDES” īpašajā CD pielikumā pie pasaules TOP 50 kāzu plānotājiem vienīgā no Baltijas valstīm iekļauta „Kāzu Aģentūra”.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Pasaules TOP 50 kāzu plānotāji!

Jau 11 gadus organizējam kāzas, galvenokārt Latvijā, tomēr ar nelieliem izņēmumiem un pēc īpaša pieprasījuma arī citās Eiropas valstīs. Lai nu kā, šī ir pirmā reize, kad par mums raksta ārzemju prese un iekļauj šādā pasaules topā

 

Raksts “Latvijas Avīze”

Interesants raksts par Latviešu uzņēmējiem un viņu domāšanu, autore Aija Volka.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Citāts no raksta:
Gan ģimene, gan savs bizness, kas vienlaikus ir sirdslieta, ir arī Dacei Miezītei, kura ir kāzu aģentūras “Mīlestība” īpašniece. “Nekad neesmu jutusies kā uzņēmēja, vienkārši daru to, kas man patīk. Prieks arī dot darbu citiem. Ar laiku, protams, esmu studējusi un uz uzņēmumu iemācījusies skatīties kā uzņēmuma īpašniece. Jāatrod veids, kā uzņēmumam pastāvēt arī tad, ja īpašniekam ir sava dzīve ārpus uzņēmuma. Es to iemācījos, kad devos bērna kopšanas atvaļinājumā ar pirmo bērnu,” teic Dace. Viņai bija tikai 22 gadi, kad kļuva par jaundibinātas kāzu aģentūras līdzīpašnieci.

Rakstu var izlasīt šeit:  Biznesa domāšana bezkaunīgākajiem?

 

LNT piedāvā jaunu raidījumu Zem plīvura par gatavošanos kāzām
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Pēdējais ieraksts ticis veikts, kāzu organizēšanas process ir noslēdzies. Dace kopā ar raidījuma veidotājiem Aināru un Nadeždu Kraukļiem.

LNT jauns raidījums par gatavošanos kāzām.
Abiem pāriem, kas piedalās raidījumā Zem plīvura, ir ierobežots budžets, tāpēc jaunajiem pāriem ir rūpīgi jāpārdomā, uz ko ietaupīt līdzekļus, bet uz ko nežēlot. Lai arī vairākumam Latvijas jauno pāru liekas, ka aģentūra prasīs daudz naudas par kāzu organizēšanu, raidījums apliecinās pretējo – ar nelielu budžetu var sarīkot skaistus svētkus. Piemēram, Anastāsija un Deniss izvēlas racionāli izmantot līdzekļus un daļu organizēšanas uztic Kāzu aģentūrai. Vairāk: “Blogs”.

 

Raksti žurnālos: Cosmopolitan, Shape un Precos.lv

Tā nu sagadījies, ka vienā laikā ir trīs žurnāli, kur ir nelielas intervijas.

Žurnāls “Cosmopolitan”  rubrikā “Vēlies tādu darbu kā viņai?”pārsteidza ar pārdomātajiem jautājumiem un dziļo interesi par profesiju: tipiska darba diena, darba plusi, darba mīnusi, kvalifikācija, atalgojums un vajadzīgās rakstura iezīmes.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Daudz grūtāk ir atbildēt uz privātiem jautājumiem, kā tas bija žurnālam “Shape”, taču tā kā raksta mērķis Daci pozitīvi pārsteidza, tad piekrita šai intervijai.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Par vēl citām intervijām un rakstiem lasiet: “Blogs”.

 

Latvijas Radio “Laulību ceremonijas brīvā dabā”

Latvijas radio programā “Labrīt!” skanēja īss apkopojums par laulību ceremonijām brīvā dabā. Tur arī nedaudz manis stāstītais. Sižetu klausīties šeit.
Jāpiebilst, ka izstāstīt to īpašo sajūtu ceremonijai dabā ir grūti, tāpēc šeit ielikšu dažas no šī gada laulību ceremonijām brīvā dabā, atšķirīgās vietās.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Īpaša laulību ceremonija pārim nozīmīgā vietā.
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Laulību ceremonija Ceriņdārzā ceriņu ziedēšanas laikā!
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Laulību ceremonija pie jūras pašā vasaras sākumā.

 

LNT 900 sekundēs par laulību ceremonijām brīvā dabā
Interesanti, ka mūsu pētījums par laulību ceremonijām brīvā dabā sakrita ar LNT 900 sekundes gatavoto sižetu par šo pašu tēmu.
Ceremonijas brīvā dabā ar katru gadu kļūst arvien aktuālākas! Daces Miezītes komentārs kopā ar mūsu organizēto kāzu video skatāms: LNT 900 sekundes.
Tvnet ir neliels rakstisks izvilkums no raidījuma šeit.
Laikrakstā Dienas Bizness raksts ‘’Klīrīgā kāzu mode’’!

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Šodien iznākušajā laikrakstā Dienas Bizness variet lasīt interesantu rakstu par jaunākajām kāzu tendencēm. Gandrīz visas fotogrāfijas ir no mūsu organizētajām kāzām. Lasiet: “Blogs”.

 

Intervija LTV raidījumā SeMS

2012.gada decembrī radījumā SeMS sižets par kāzām.

Sižetā izmantotās fotogrāfijas pamatā ir no mūsu organizētajām kāzām.

Raidījumu skaties šeit: SeMS sižets par kāzām

 

Raidījums par kāzu maršrutiem Radio
Latvijas Radio 1 uzaicināja 3 kāzu koordinatores uz raidījumu “Kā labāk dzīvot”, lai kopīgi ar Valteru Krauzi diskutētu par tēmu: “Par tradicionālajiem un neparastajiem jaunlaulāto maršrutiem Latvijā”.
Raidījums notika 2012.08.31.un to var noklausīties šeit: http://lr1.latvijasradio.lv/zinas/g00001.htm.
Lasiet: “Blogs”.

3-9 augusta “Sestdienā” ir raksts par kāzām. Žurnālists Andrejs Vaivars ir uzrakstījis savādāku rakstu kā parasti par kāzām. Intervija ar Daci Miezīti. Lasiet: “Blogs”.

 

Raksti žurnālā “Precos!”

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Žurnāls “Precos” ar katru reizi kļūst ar vien interesantāks. Dacei Miezītei interesants piedzīvojums bija saistībā ar rakstu “Vīns jūsu kāzu galdam”, Dace tika aicināta uz “aklo degustāciju”. Kolosāla ideja sarīkot pirms kāzu aklo degustāciju kopā ar vedējiem. Iztēloties brīžus, kuros dzirkstošais vīns tiks baudīts kāzās un izvēlēties piemērotāko. Sīkāk lasiet: “Blogs”.

 

LNT 900 sekundēs sižets par kāzām

LNT 900 sekundēs sižets par kāzām, kur nointervēja arī mūsu pāri, lasiet: “Blogs”.

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Sižetā redzamās Valtera Ozoliņa kāzu dekorācijas
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Sižetā redzamās Valtera Ozoliņa kāzu dekorācijas
kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā
Sižetā redzamās Valtera Ozoliņa kāzu dekorācijas

 

Cosmopolitan žurnāls “Kāzas”

kāzas, Kāzu Aģentūra, idejas kāzām, oriģinālas kāzas, oriģinālas idejas kāzām, kāzu organizēšana, kāzas Latvijā

Noderīgs rakts par “Neaizmirstamu pirmskāzu ballīti”!
Kāzu padomi rakstam “PRET STRESA TERAPIJA” ir īpaši noderīgi līgavām, kuras pašas organizē kāzas. Lasiet; “Blogs”.