Titan

titāna gredzenu cena, titāna laulību gredzeni, Titāna gredzeni, gredzeni no titāna

Titāna gredzeni

Titāna gredzeni salīdzinot ar zelta gredzeniem ir lēti gredzeni, jo titāna cena ir zemāka kā zeltam.

Titāna laulību gredzeni ir apskatāmi šeit vai pie mums ofisā, zvaniet +371 27531155 un nāciet izvēlēties savējos. Titāna gredzenu cena ir pievilcīga. Vienīgi salīdzinot ar cita materiāla gredzeniem ir mazāka izvēle. Tajā pašā laikā, lūdzam iepriekš pieteikt tikšanos. Ņemot vērtā, ka katram pārim rezervējam vienu stundu laiku gredzenu laikošanai mierīgā noskaņā. Piegāde Latvijā 10 darba dienu laikā. Uz vietas pie mums ofisā ir pieejamas laikošanai gandrīz visas kolekcijas. lēti gredzeni

Titāna laulību gredzeni apraksts.

Titāns ir viegls metāls, kas dod neparastu sajūtu – tie ir viegli uz pirksta, taču tiem ir cieta virsma un brīnišķīga pelēka krāsa. Titāna gredzenu kolekcijā jūs varat atrast gludus un matētus gredzenus un dažus arī ar zelta iestrādni. Titāna gredzeni ar akmentiņiem ir veidoti no Swarovski kubiskā cirkonija. Kubiskais cirkonijs ir populārs akmens ar gandrīz tikpat lielu spožumu kā īstam briliantam. Tas ir pieejams dažādās krāsās, taču baltais cirkonijs ir visiecienītākais. Schalins titāna gredzenus ar cirkoniju var izgatavot arī ar īstiem briliantiem pēc īpaša pasūtījuma. Titāna Schalins gredzeni tiek izgatavoti no tīra titāna un nekādi citi metāli netiek piejaukti klāt. Pateicoties titāna izturībai, šo metālu izmanto arī aviācijas industrijā. Viena no titāna pozitīvajām īpašībām ir tas, ka tas ir nealerģisks metāls, tādēļ to parasti izvēlas jūtīgi un alerģiski cilvēki saviem titāna laulību gredzeni modeļiem.

Titāna gredzenu cena

Katrā fotogrāfijā redzēt konkrētā gredzena cenu.

Papildus informācija:

Mūsu mājaslapā atsvišķā sadaļā esam apkopojuši rakstus par ieteikumie laulību gredzenu izvēlē, gravējumu teksta veidiem un gravējumu iespējām, kā arī citu noderīgu informāciju – ieskaties šeit: “Raksti par laulību gredzeniem”.