Raksti par laulību gredzeniem

baltā zelta matēti gredzeni, matēts gredzens, matēts gredzens ar rakstu, matēts gredzens ar briljantu, sieviešu gredzens
2018. gada gredzenu TOP 5

 

 

 

 

2018. gada kāzas jau tiek svinētas, tomēr vairums vēl tikai tuvojas. Pāri, kuri laicīgi organizē kāzas, jau vairākus mēnešus pirms kāzām izvēlas laulību gredzenus. Apkopojām pieprasītākos laulību gredzenus 2018. gada sezonai.

Zelts vēl joprojām ir pamata izvēle, kā arī pāru izvēle iegādāties stilīga matējuma zelta gredzenus kļūst arvien modīgāka. Matēto gredzenu iekļūšana pirktāko laulības gredzenu sarakstā ir 2018. gada tendence. Izvēloties klasisku laulību gredzenu, līgavas arvien biežāk vēlas to papildināt ar briljantu.  Tikmēr TOP augšpusei, tuvojas arī titāna gredzeni, kuriem ir demokrātiska cena un izturīgs materiāls.

1. Klasiski dzeltenā, baltā un rozā zelta laulību gredzeni.

Iespējams, tieši tāpēc, ka pie mums tie ir pieejami plašā izvēlē, pāri atrod tieši sev piemērotākos laulību gredzenus.

Pāriem, kuri izvēlās gredzenu no baltā zelta, ir iespēja apskatīt tos kolekcijā Stjärnfall un Glacier. Dzeltenā zelta laulību gredzeni apskatāmi kolekcijā Classic un Romans.

Dzeltenā zelta laulību gredzeni, laulību gredzeni, gredzeniRozā zelta laulību gredzeni, laulību gredzeni, gredzeniBaltā zelta laulību gredzeni, laulību gredzeni, gredzeni  
2. Divkrāsu gredzeni ar balto un dzelteno zeltu.

Divkrāsu gredzeni ir oriģināli un unikāli laulību gredzeni no kolekcijas Color of Europe.

Divkrāsu laulību gredzeni, dzeltenā un baltā zelta divkrāsu gredzeniDivkrāsu laulību gredzeni, dzeltenā un baltā zelta divkrāsu gredzeniDivkrāsu laulību gredzeni, dzeltenā un baltā zelta divkrāsu gredzeni  
3. Laulību gredzeni no titāna vai no titāna un zelta.

Pieprasīti dažādās formās, kā arī ar iestrādātu cirkoniju. Šie laulību gredzeni ir no kolekcijas Titan, savukārt divkrāsu gredzeni, kur ir gan titāns, gan zelts apskatāmi kolekcijā Trend Collestion.

Titāna laulibu gredzeni, laulību gredzeni
4. Dažādu matējumu laulību gredzeni.

Iespējams, matētie gredzeni ir iekļuvuši pieprasītāko gredzenu TOP 5, jo „Schalins” ražotājs piedāvā 12 veidus gredzenu apstrādei, kas ir salīdzinoši liela izvēle. Tādejādi, pāris izvēloties klasisku gredzenu var to veidot personīgāku.
Par matējumu veidiem lasiet: „Unikāli laulību gredzenu matējumi jebkuram dārgmetālam”.

laulību gredzenu matējumu veidi, matēti laulību gredzeni, laulību gredzeni

5. Laulību gredzeni ar briljantiem.

Laulību gredzenu TOP pēdējos gados bija pametuši, bet nu atkal ir atgriezušies – laulību gredzeni sievietēm ar iestrādātiem briljantiem. Būtiski izvēloties laulību gredzenu ar iestrādātu briljantu ir to iegādāties pie kvalitatīva ražotāja, kā arī saņemt sertifikātu briljantam un divu gadu garantiju.
Baltā zelta gredzeni ar briljantu – Attract.
Roza zelta gredzeni ar iestrādātiem briljantiem – Color of Europe.
Dzeltenā zelta gredzeni ar briljantu – Europe Exclusive.

baltā zelta laulību gredzei, laulību gredzeni ar briljantu, saderināšanās gredzenirozā zelta laulību gredzei, laulību gredzeni ar briljantu, saderināšanās gredzenidzeltenā zelta laulību gredzei, laulību gredzeni ar briljantu, saderināšanās gredzeni

! Ieteikums – bieži pāri ir pavadījuši daudz, laika pētot gredzenus mūsu mājaslapā sadaļā Gredzeni, bet uz vietas laikojot, iepatīkas cits modelis. Nāciet pie mums, mierīgā noskaņā kopā ar gredzenu konsultantu apskatīt un uzlaikot gredzenus klātienē.

„Kāzu Aģentūra” Latvijā pārstāv Zviedru ražotos „Schalins”gredzenus. Ņemot vērā, ka mūsu pamatnodarbošanās ir kāzu organizēšana, uz gredzenu laikošanu jāpiesaka tikšanās pie gredzenu konsultanta zvanot:  +371 27531155 vai rakstot milestiba@milestiba.lv

Mēs atrodamies 5 minūšu attālumā no Vecrīgas, braucot ar mašīnu, un ir ērti bezmaksas novietot automašīnu.

 

 

Delfi.lv Laulības gredzenu gravējumu dažādais izpildījums: klasiskas un interesantas idejas
gravējumu veidi, laulību gredzeniem, gravējums iekšpusē, idejas gravējumam, idejas laulību gredzenam,laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšana

Iepriekš bijām apkopojuši dažādas gravējumu idejas Jūsu iedvesmai. Šoreiz runa par to tehnisko izpildījumu. Proti, kā un kur šos gavējumus ir iespējams uz laulību gredzeniem iestrādāt. Kas vispār ir iespējams.

Atkārtoti informējam, ka jau vairāk nekā desmit gadus Latvijā pārstāvam Zviedru uzņēmumu „Schalins”, kuri piedāvā plašas iespējas gravējumam viņu ražotajos gredzenos.

Tāpēc zinām, ka pāri mēdz būt pārsteigti par gravējumu veidi iespējām:
 1. Ir pieejams gan gravējums ar lāzeri, gan ar dimantu.
 2. Teksts laulību gredzenos var būt garš, piemēram 4mm platā laulību gredzenā var iegravēt divās rindās līdz 34 simboliem, ieskaitot atstarpes.
Kādi tad ir gravējumu veidi laulību gredzeniem:

Gravējums gredzena iekšpusēgravējums gredzena iekšpusē, laulību gredzeniem, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšanaŠī izvēle ir aktuāla pāriem, kuri izvēlas personīgu gravējuma tekstu, kā arī pāri, kuriem patīk klasika. Latvijā šis ir biežākais gravējuma veids, taču arvien vairāk pāru meklē un izskata arī oriģinālas iespējas, izvērtējot vai tas der viņiem.

Pāri domā, ka savu kāzu datumu neaizmirsīs, tomēr daļa pēc gadiem atzīst, ka iegravētais datums laulību gredzenos noder kā atgādinājums. Dzīvē notiek citi lieli notikumu un rodas jauni īpaši datumi, kā vedēju gods, bērnu piedzimšana un tad datumi mēdz sajukt.

Latvijā pāri pamatā gredzenos gravē kāzu datumu un viens otra vārus. Gravējumu veidi ir daudz plašāki. Tomēr jau vairākus gadus jūtama tendence īpaši pievērst uzmanību gravējuma tekstam. Idejām tekstam, kuru gravēsiet laulību gredzenos, izmantojiet rakstu: 10 idejas gravējumam laulību gredzenos.

Piezīme: Noteikti pārliecinaties par Jūsu gredzena lielumu, vai Jūsu izvēlētais teksts tajā ietilps.

Gravējums gredzena ārpusēgravējums, gravējums gredzenu ārpusē, gravējumu veidi, laulību gredzeniem, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšanaKlasisks gredzens, bet ar savu īpašo gravējumu, var būt labs risinājums, ja vēlaties klasiskus gredzenus ar oriģinālu pieskaņu. Dace Miezīte: „Jāatzīst, ka šo 11 gadu laikā kopš piedāvājam pāriem Latvijā iespēju iegādāties Zviedru „Schalins” gredzenus, neviens pāris nav izvēlējies gravējumu no ārpuses”.

 Piezīme: Rūpīgi pārdomājiet gravējuma teksta nozīmi Jums, jo šis tekstiņš būs gredzena ārpusē un tas būs labi redzams ikdienu.

Šai izvēlei vērtīgs raksts: “Kam jāpievērš uzmanību izvēloties laulību gredzenus”.

Minētais raksts attiecīgajā linkā labi atsaucas arī uz gravējuma teksta izvēli gredzena ārpusē. Vērtīgi izlasīt un pārdomāt.

Kā izskatās Schalins gredzenu gravējumi no ārpuses:

Sirsnības pilns bērnu veidots dizains, mammai māmiņdienā uz sudraba gredzena, kurš atspoguļo gravējumu veidi iespējas:

Gravējums gredzena sānā

gravejums gredzena sānā, laulību gredzeniem, orģināls gravējums, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšana

Gravējums laulību gredzena sānā ir moderns un oriģināls variants. Tas ir iespējams gan bezkrāsains, gan iekrāsots. Interesanti, ka pāri, kuri dimantus vēlas likt nevis no gredzena augšpuses, bet gan no sāna.

Idejas ierosmei, kā izkārtot gravējuma tekstu uz gredzena sāna.
 1. Organizējot kāzas, esam sapratuši, ka detaļām ir liela nozīmē. Arī šajā sāna gravējumā laulību gredzeniem ir iespēja, ka uzraksts lasāms no ārpuses vai uzraksts lasāms no iekšpuses. Gravējuma veidi uz sāna ir iespējami trīs veidos.
gravējums gredzena sānā, laulību gredzeniem, idejas gravējumam, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšana
Gravējums uz iekšu
gravējums sānā, interesants gravējums, idejas gredzenu gravējumam, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšana
Gravējums uz āru

Ja gravējat mīļotā vārdu, tas var būt kā viscaur uz riņķi sadalīti burti.

interesants gravējums, laulību gredzeniem, orģināls gravējums, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšana
Gravējums pa burtiem

Gravējumu gredzenos var iekrāsot. Reizēm pāri, kuriem ir bērni, izvēlas bērnu vārdus iegravēt laulību gredzenā. Savukārt citi pāri, pēc kāzām, par katru bērnu ievieto laulību gredzenā dimantu. Ja Jūs tā vēlēsieties, tad izvēloties, gredzena modeli jāņem vērtā, vai tas ir pietiekoši biezs dimantu iestrādei.

interesants gravējums, gravējumu veidi, iekrāsots gravējums, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšana4.   Laulību gredzenos īpašs akcents ir sānā ievietoti briljanti. Latvijā mazāk, bet pasaulē arī vīriešu laulību gredzenos iestrādā akmeņus.

idejas laulību gredzeniem, briljanti, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšanabriljanti, laulību gredzeni, saderināšanās gredzeni, gredzeni, zelta gredzeni, gredzeni ar briljantiem, gredzenu gravēšana

Piezīme: Laulību gredzeniem gravējumu veidam no sāna ieteicams minimālais biezums ir 2.2  milimetri, ja iekrāsots, tad 2.4 milimetri.

Raksts tapis sadarbībā ar Delfi.lv

Unikāli laulību gredzenu matējumi jebkuram dārgmetālam
gravējumu veidi, laulību gredzeniem, laulību gredzeni, interesanti gredzeni, klasiski gredzeni, orģināli gredzeni
Laulību gredzenu matējumu veidi

Jūsu laulību gredzeni var būt pilnīgi unikāli, Jūsu radošās izpausmes rezultāts. Tādēļ īss pārskats, kādus gredzenu matējumus piedāvā Schalins. Lasīt vairāk: “Blogs gredzeni”.

 

Laulību gredzenu materiālu iespējas
zelta veidi, baltais zelts, dzeltenais zelts, rozā zelts, sarkanais zelts
Laulību gredzenu materiālu veidi

Laulību gredzeniem, tajā skaitā arī “Schalins”ir plaša materiālu izvēle – dzeltenā, rozā un baltā zelta, sudraba, titāna un pallādija. Katram no tiem ir savas īpašības un nianses. Sīkākus aprakstus par katru lasīt vairāk: “Blogs gredzeni”.

 

Saderināšanās un laulības gredzenu nēsāšanas tradīcijas Latvijā un citviet
laulību gredzeni, laulību gredzeniem, matēti gredzeni, skaisti gredzeni, orģināli gredzeni
Laulību un saderināšanās gredzeni

Vai esot kādreiz prātojuši, kāpēc lielākā daļa cilvēku visā pasaulē saderināšanās un kāzu gredzenus valkā tieši uz kreisās rokas zeltneša? Vairāk par dažādu valstu laulību gredzenu nēsāšanas tradīcijām uz kura pirksta nēsā lauību gredzenus,  lasiet: Delfi.lv Gredzenu nēsāšanas tradīcijas. 

 

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties laulību gredzenus 
klasiski gredzeni, laulību gredzeni, dzeltenā zelta gredzeni
Laulību gredzeni “Schalins”

Izvēloties laulību gredzenus ir vairāki punkti, par ko būtu jāpadomā:

 • Profesija un hobiji
 • Personība
 • Komforts
 • Metāla izvēle
 • Saderināšanās gredzens kopā ar laulību gredzenu
 • Kvalitāte

Lai uzzinātu sīkāk par šiem punktiem, lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Laulību Gredzenu TOP 10
Laulību gredzeni

Lai uzzinātu, kuri bija vispieprasītākie laulību gredzeni 2016. gadā, lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Jauni laulību un saderināšanās gredzenu modeļi
Saderināšanās gredzens

Par visjaunākajiem “Schalins” gredzenu modeļiem lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Laulību gredzenu TOP 5
klasiski gredzeni, gredzenu TOP, populāri gredzeni, moderni gredzeni
Laulību gredzeni

Zelts vienmēr būs modē un tas pavisam noteikti ir pirktākais materiāls, tomēr ir arī titāna gredzeni cilvēkiem ir iepatikušies.

Par to, kāds bija populārāko laulību gredzenu tops 2015. gadā, lasiet: Blogs gredzeni”.

 

Ko dāvināt mīļotajai svētkos?
saderināšanās gredzens, schalins, gredens ar briljantiem
Saderināšanās gredzens no “Schalins”

Plānojiet bildināt vai kā citādi palutināt savu sievieti ar rotas lietām?

Svētku laiks ir ļoti piemērots tam. Par dažām idejām, kā noformēt, kā pasniegt dāvanas mīļotajai, kā arī par Schalins saderināšanas un laulību gredzenu komplektiem lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Jo gredzenam gala nav
klasiski laulību gredzeni, laulību gredzeniem, dzeltenā zelta gredzeni, Schalins, Kāzu Aģentūra gredzeni, gredzeni Rīgā, gredzeni Latvijā, gredzeni Liepājā, gredzeni internetveikalā, gredzenu internetveikals
Schalins Ringar ir atsevišķa kolekcija ar klasiskajiem gredzeniem.

Par:

 • laulību gredzenu vēsturi
 • materiālu izvēli
 • Schalins jauno kolekciju
 • Schalins ražotāju

lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Šīs sezonas gredzenu TOP 7!
divkrāsu gredzeni, baltā un dzeltenā zelta gredzeni, orģināli gredzeni
Divkrāsu laulību gredzeni no “Schalins”

Lai apskatītos 2014. gada vasaras sezonas pieprasītāko laulību gredzenu top 7, lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Latvijā ir nopērkami ekskluzīvā zviedru dizainera Lars Wallin radītie gredzeni.
Lars Wallin dizaineris, Schalins gredzeni

Par “Schalins” rotaslietu dizaineru Lars Wallin un mūsu sadarbību ar viņu lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

8 idejas bildinājumam
idejas bildinājumam, saderināšanās gredzeni, gredzeni ar briljantiem, liela izvēle gredzeniem
Schalins saderināšanās gredzeni

Plānojiet bildināt savu mīļoto sievieti?

Mēs esam apkopojuši vīrietim viegli realizējamas idejas bildinājumam. 8 oriģinālas bildinājuma idejas: “Blogs gredzeni”.

 

Schalin’s Rings TOP 8
klasiski laulību gredzeni, zelta gredzeni
Laulību gredzeni “Schalins Ringar”

Lai uzzinātu, kuri bija pirktākie laulību gredzeni 2013. gadā, lasiet; “Blogs gredzeni”.

 

Padomi, kā noteikt VIŅAS saderināšanās gredzena izmērs
saderināšanās gredzena izmērs, gredzena izmērs, saderināšanās gredzena izmēru, saderināšanaš gredzens
Eksluzīvi saderināšanās gredzeni no Schalins Ringar

Saderināšanās ir īpašs mirklis, kas vienmēr paliks jūsu abu atmiņās uz mūžu. Viena no svarīgākajām lietām, neskaitot skaistākā gredzena izvēli, ir saderināšanās gredzena izmērs. Bet kā gan izvēlēties pareizo saderināšanās gredzena izmēru?

Raksts blogā: Saderināšanās gredzena izmērs.

 

JAUNUMS – KRĀSAINIE SUDRABA GREDZENI
sudraba gredzeni, krāsainie sudraba gredzeni, orģināli gredzeni, orģināli laulību gredzeni
Schalins divkrāsu laulību gredzens

Par “Schalins” unikālajiem krāsainajiem sudraba laulību gredzeniem sīkāk lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Saderināšanās un laulību gredzens kopā
Saderināšanās gredzens no Schalins

Līgavām, kuras plāno abus gredzenus nēsāt uz viena pirksta bieži aktuāls ir jautājums par to, kā tas izskatīties kopā.

Sīkāk lasiet: “Blogs gredzens”.

 

Šīs vasaras TOP 10 laulību gredzeniem
Laulību gredzeni ar rakstu no “Schalins”

Kāds bija populārāko laulību gredzenu top 10 2012. gadā? Lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Saderināšanās Ziemassvētkos. Idejas bildinājumam.

idejas bildinājumam, saderināšanās gredzens, bildinājums Ziemassvētkos

Par reāliem dzīves stāstiem, kā vīrieši bildinājuši savas mīļotās, idejas bildinājumam lasiet: “Blogs gredzeni”.

 

Nedēļas saderināšanās gredzenu TOPS!
Zelta saderināšanās gredzens ar briljantiem

Kāds bija vienas no 2011. gada nedēļu populārāko gredzenu tops, apskatiet: “Blogs gredzeni”.