Palladium

Zelta un titāna gredzeni, Titāna un zelta gredzeni, laulību gredzeni no titāna, laulību gredzeni no titāna un zelta, divkrāsu gredzeni, orģināli gredzeni, titāna un zelta, zelta un titāna, laulību gredzenu komplekti

Pallādija gredzeni

Laulību gredzeni – Pallādija gredzeni

Izvēles iespējas

Laulību gredzenus apskatieties  šeit vai zvaniet +371 27531155 un nāciet izvēlēties savējos. Visi zelta gredzeni pieejami no dzeltenā, baltā un rozā  zelta. Ņemot vērtā, ka katram pārim rezervējam vienu stundu laiku gredzenu laikošanai mierīgā noskaņā. Uz gredzenu laikošanu ir ieteicams pieteikties iepriekš.Piegāde Latvijā 10 darba dienu laikā. Uz vietas pie mums ir pieejamas laikošanai gandrīz visas kolekcijas.

Par gredzeniem un gredzenu cenu.

Vispirms var katrā fotogrāfijā redzēt konkrētā gredzena cenu.  Tādēļ, ja fotogrāfijā ir viens gredzens, tad cena ir par vienu gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir divi gredzeni, tad attiecīgi cena ir par diviem gredzeniem. Kā redzams gredzeniem ar briljantiem visbiežāk fotogrāfijā ir viens gredzens un kā parādīts iepriekš cena tad ir par vienu gredzenu. Parasti, ja fotogrāfijā ir baltā zelta gredzens, tad cena ir abos gadījumos par baltā zelta gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir dzeltenā zelta gredzens, bet Jūs to vēlaties pasūtīt no baltā zelta. Tad protams šo pašu gredzenu iespējams pasūtīt no baltā zelta.

Papildus informācija: