Glacier

baltā zelta gredzeni, , gredzeni no baltā zelta, cena baltā zelta gredzeniem

Klasiski un mūsdienīgi

Baltā zelta gredzeni
Izvēles iespējas baltā zelta gredzeniem.

Visas mājaslapā redzamās zelta gredzenu kolekcijas ir pieejamas no baltā zelta! Baltā zelta gredzeni ir  apskatāmi  šeit vai pie mums ofisā, zvaniet +371 27531155 un nāciet izvēlēties savējos. Visi mājaslapā redzamie zelta gredzeni ir pieejami no dzeltenā zelta, baltā zelta un rozā  zelta. Ņemot vērtā, ka katram pārim rezervējam vienu stundu laiku gredzenu laikošanai mierīgā noskaņā. Uz gredzenu laikošanu ir ieteicams pieteikties iepriekš. Piegāde Latvijā 10 darba dienu laikā. Uz vietas pie mums ofisā ir pieejamas laikošanai gandrīz visas kolekcijas.

Baltā zelta gredzeni plašā izvēlē un gredzenu cenu.

Vispirms var katrā fotogrāfijā redzēt konkrētā gredzena cenu.  Tādēļ, ja fotogrāfijā ir viens baltā zelta gredzens, tad cena ir par vienu baltā zelta laulību gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir divi baltā zelta gredzeni, tad attiecīgi cena ir par diviem baltā zelta gredzeniem. Kā redzams gredzeniem ar briljantiem visbiežāk fotogrāfijā ir viens gredzens un kā parādīts iepriekš cena tad ir par vienu gredzenu. Parasti, ja fotogrāfijā ir baltā zelta gredzeni, tad cena ir par baltā zelta gredzenu. Savukārt, ja fotogrāfijā ir dzeltenā zelta gredzens, bet Jūs to vēlaties pasūtīt no baltā zelta. Tad protams šo pašu gredzenu iespējams pasūtīt no baltā zelta ar nelielu piemaksu.

Papildus informācija par baltā zelta gredzeniem:
Raksti no bloga
Kam jāpievērš uzmanība izvēloties laulību gredzenus un cik būtiska ir gredzenu cena.

Sākot izvēlēties laulību gredzenus, pāri orientējas uz gredzena izskatu. Ņemot vērtā kopējās kāzu izmaksas pāriem svarīga ir arī gredzenu cena. Tajā pašā laikā, atšķirībā no pārējām kāzu lietām, šī būs tā uz kuru Jūs skatīsities ikdienā. Izdarot izvēli, jāapzinās, ka šīs rotas lietas izvēlē būtiska nav tikai šī simboliskā nozīme, bet arī tās praktiskums, tas, kā Jūs ar to jutīsieties tīri fiziski, to nēsājot katru dienu. Punkti, par kuriem ir vērts padomāt, izvēloties savu laulību gredzenu:

Profesija un hobiji. Klasiski baltā zelta gredzeni vai orģināli baltā zelta gredzeni.
  1. Cik daudz Jūs darbā izmantojat, rokas, kas var ietekmēt Jūsu laulību gredzena saglabāšanās kvalitāti. Piemēram, „Kāzu Aģentūras” bārmeņiem var novērot platus, biezus un noskrāpētus gredzenus. Plāns gredzens ar viņu profesiju jau būtu salocījies.
  2. Svarīgi ir izvērtēt Jūsu profesijas uzliktos standartus ģērbšanās stila izvēlē. Business casual stila piekritēji visbiežāk izvēlas klasisku laulību gredzenu, kurš iederas koptēlā. Radošu profesiju pārstāvji izvēlas gredzenus ar rakstiem, gravējumiem no ārpuses un dažāda veida matējumiem. Latvijā vispirktākie no „Schalins” gredzeniem jau vairākus gadus ir tieši klasiskie gredzeni, kuri plašā izvēlē ir pieejami divās kolekcijās „Classic” un „Romance” .
  3. Ja Jums ir tādi hobiji, kā dārzniecība, autotehnika, ūdens sports, vai kas cits, kas varētu šo gredzenu ietekmēt, der padomāt par gredzena materiālu un biezumu.
Personība.

Ieteikums ir meklēt tādu zelta gredzenu, kurš piestāvēs Jūsu personībai, Jūsu ģērbšanās stilam, kopējam tēlam un raksturam. Ir svarīgi padomāt uz priekšu, arī tad, ja šobrīd iepaticies kāds neparasts dizains, apdomājiet, vai Jums tas patiks arī pēc laika. Iespējams, šis ir viens no argumentiem, kāpēc vairākums pāru izvēlas klasiskus gredzenus. Klasiski gredzeni pēdējos gados atkal ir aktuāli un vairākums pāru tos izvēlas.

Komforts.

Komforts Jūsu izvēlētajai rotai ir viena no būtiskākajām īpašībām. 3 faktori, kuri ietekmē gredzena komforta sajūtu:

  • Izmērs
  • Forma
  • Materiāls

Iespējams, tieši tāpēc ienākot „Kāzu Aģentūras” ofisā pāri ir laimīgi ieraugot plašo gredzenu paraugu piedāvājumu. Mēs katram pārim, kuri piesakās uz konsultāciju gredzenu izvēlē, rezervējam vienu stundu, lai varētu mierīgi uzlaikot dažādus gredzenu modeļus un saprast, ar kuru labāk jūtas, kurš labāk piestāv. Uzsvēršu, ka šīs konsultācijas ir bez maksas.

! Nozīmīgi zināt savas alerģiskās reakcijas pret kādu no materiāliem, un iegādāties tāda materiāla gredzenu, kurš neizraisīs diskomfortu Jūsu ikdienas dzīvē.

Metāla izvēle. Baltā zelta gredzeni – jā vai nē.

Šeit vairāk ir gaumes jautājums. Kas Jums un Jūsu otrajai pusei patīk, kas vairāk raksturos Jūs. Kā jau iepriekš pieminējām arī ģērbšanās stils un alerģiskās reakcijas nosaka materiāla izvēli. Biežāk laulību gredzeniem sastopamie metāli:

– zelts (“Kāzu Aģentūrā” pieejamos “Schalins” zelta gredzenus visus var pasūtīt no 585 vai 750 proves, kā arī dzelteno, balto vai rozā zeltu). Zelta gredzeni.

– titāns (Šeit varat skatīt “Schalins” kolekciju: “Titan”). Titāna gredzeni ir izvēle uz zeltu alerģiskiem cilvēkiem vai jauniešiem, jo gredzenu cena ir īpaši patīkama.

– pallādijs (Šeit varat skatīt “Schalins” kolekciju “Palladium”).

Saderināšanās gredzens kopā ar laulību gredzenu.

Sievietēm, kuras plāno nēsāt saderināšanās gredzenu kopā ar laulību gredzenu, ieteicams gredzenus uzlaikot kopā. “Schalins” zelta gredzeniem ir īpaši saderināšanās un laulību gredzeni, kuri jau sākotnēji no dizainera puses tiek veidoti kā komplekts. Zelta gredzeni tiek iegādāti uz daudziem gadiem, tāpēc jāpievērš uzmanība, cik ērti, būs tos nēsāt. Šeit ne vienmēr būtiskākais ir gredzenu cena. Viebiežākā izvēle kopā ar saderināšanās gredzenu ir nēsāt klasisku gredzenu vai laulību gredzenu ar daudziem briljantiem. Klasiski gredzeni joprojām mūsdienās ir biežākā izvēle Latvijā.

Kvalitāte.

– Divu gadu garantija. Īpaši svarīgi, tas ir gredzeniem ar briljantiem.

– Dažādos veikalos izvērtēt: platuma, biezuma un svara attiecību. Reizēm klienti mums saka, ka citā veikalā tāda paša platuma un biezuma gredzens ir bijis uz pusi vieglāks. Neesam juvelieri, tāpēc nevaram izskaidrot šo apstākli, tikai iesakām tam pievērst uzmanību, jo tas cik daudz gredzenā ir zelta nosaka gredzena cenu.

– Proves gredzenos un sertifikāts briljantiem.

– Ražotājs. Tāpat, kā vairākumam precēm arī gredzeniem atšķiras izgatavošanas kvalitāte, kas ir atkarīga no ražotāja.

„Kāzu Aģentūrai” ir divi pamatvirzieni:
  • Kāzu organizēšana;
  • Laulības un saderināšanās gredzenu Zviedru uzņēmuma “Schalins” pārstāvēšana Latvijā.

Tāpēc arī tad, ja neesat mūsu klienti kāzu organizēšanas pakalpojumiem, esat laipni aicināti pie mums apskatīt, uzlaikot un iegādāties saderināšanās un laulību gredzenus. Kā jau iepriekš minējām, katram pārim rezervējam stundu laika, tāpēc nepieciešams iepriekš norunāt tikšanās laiku, zvanot: 28349937 (Kalvis).

Piedāvājuma klāstu ar jau pievienotām cenām varat aplūkot arī mūsu mājaslapā www.milestiba.lv , sadaļā zelta gredzeni.  Mēs iesakām pieteikt tikšanos un uzlaikot klātienē, jo pāri uzlaikojot gredzenus mēdz mainīt savu sākotnējo izvēli. Piemēram, tikai klasiski gredzeni vien mums ir divas kolekcijas, ar dažāda platuma, biezuma, ielikuma modeļiem un katrs pāris uzlaikojot saprot, kurš modelis viņiem der vislabāk.

Raksts Delfi.lv kopā ar “Kāzu Aģentūra”: Saderināšanās un laulības gredzeni nēsāšanas tradīcijas Latvijā un citviet.

“Vai tu kādreiz esi prātojusi, kāpēc lielākā daļa cilvēku visā pasaulē saderināšanās un kāzu gredzenus valkā tieši uz kreisās rokas zeltneša? Mēs atradām diezgan romantisku stāstu, kas slēpjas aiz šīs tradīcijas,” stāsta kāzu organizatore Dace Miezīte.

Rietumu kultūrā tradīcija, ka līgava nēsā saderināšanās un laulības gredzenu uz kreisās rokas zeltneša, jau sastopama gadsimtiem. Tā sniedzas pat līdz seno romiešu laikiem, kad viņi ticēja, ka kreisās rokas zeltneša vēna ir savienota ar sirdi. Romieši nosauca to par “vena amoris” jeb mīlestības vēnu, un tādēļ uzsāka tradīciju nēsāt laulības un saderināšanās gredzenu uz kreisās rokas zeltneša, lai simbolizētu mūžīgo mīlestību starp diviem cilvēkiem.Šī tradīcija izplatījās lielākajā daļā rietumu pasaules.Tomēr ar to viss nebeidzas, visa pasaule nenēsā šos gredzenus vienādi. Tādēļ mēs piedāvājam apskatīt dažus piemērus no dažādu ticību tradīcijām, lai nejauktu tās un radītu skaidrību tiem, kas mēdz jaukt.

Valstis, kurās laulības gredzenu nēsā uz
  • kreisās rokas:

Austrālija, Botsvāna, Kanāda, Ēģipte, Īrija, Jaunzēlande, Dienvidāfrika, Anglija, Amerikas Savienotās Valstis, Francija, Itālija, Portugāle, Zviedrija, Somija, Čehija, Slovākija, Šveice, Rumānija, Horvātija un Slovēnija laulību gredzeni nēsā uz kreisās rokas.

  • labās rokas:

Bulgārija, Gruzija, Latvija, Lietuva, Krievija, Serbija, Ukraina, Austrija, Vācija, Grieķija, Dānija, Ungārija, Polija, Nīderlande (ja nav katoļi), Norvēģija, Spānija (katoļi), Kolumbija, Kuba, Peru un Venecuēla laulību gredzeni nēsā uz labās rokas.

Ebreju tradīcijās laulības gredzens vēsturiski ir vienkārši zelta gredzeni un sākotnēji tika likts uz rādītājpirksta. Šīs valkāšanas tradīcijas iemesls ir, lai to vieglāk būtu izrādīt citiem. Mūsdienu tradīcijās pēc ceremonijas zelta gredzens tiek pārvietots uz kreisās rokas zeltnesi.

Musulmaņu kultūrā laulības gredzens nav tradicionāla ceremonijas sastāvdaļa. Tomēr mūsdienu kāzās daži pāri izvēlas iekļaut šo tradīciju un valkā gredzenu gan uz kreisās, gan uz labās rokas.

Senās Indijas kultūrai arī nav šādas stabilas tradīcijas par gredzenu likšanu. Tomēr, tāpat kā mūsdienu musulmaņu kultūrā, šo tradīciju ir pieņēmuši daudzi. Daži uzskata, ka ir nelabvēlīgi valkāt gredzenu uz kreisās rokas, tomēr biežāk sastopams, ka sievietes nēsā uz kreisās, bet vīrieši uz labās.

Arī saderināšanās gredzenu nēsāšana visur pasaulē nav vienāda. Daži interesanti dažādu kultūru piemēri:

• Līgavas Krievijā, Vācijā, Norvēģijā un Indijā nēsā gredzenus uz labās rokas, savukārt Anglijā, Francijā un Kanādā – uz kreisās.

• Čīlē gan sieviete, gan vīrietis saņem saderināšanās gredzenus, kurus abi nēsā uz labās rokas. Pēc ceremonijas gredzens tiek pārlikts uz kreisās.

• Hindu kultūrā sievietes nēsā kāju pirkstu gredzenus (zināmi, kā “bichiya”).

• Ziemeļvalstīs tādās, kā Zviedrija, gan vīrietis, gan sieviete apmainās ar saderināšanās gredzeniem, kuri, biežāk sastopams, ir vienkārši zelta vai sudraba gredzeni.

• Īrijā saderināšanās gredzenus nēsā uz kreisās rokas.

• Indijā, Bengālijas rietumu pusē, sievietēm saderināšanās gredzenu vietā dāvina dzelzs rokassprādzes.

• Ķīniešu kultūrā nav sastopama gredzenu tradīcija, tomēr mūsdienās ir pāri, kas tomēr ir sākuši sekot rietumu tradīcijām.

• Turcijā, Sīrijā, Brazīlijā un Libānā līdz kāzu dienai saderināšanās gredzenu nēsā uz labās rokas un kāzu dienā to pārliek uz kreisās.

Tomēr mūsdienās ne visur šos stingros tradīciju principus ievēro. Laikam ejot, pāri domā arvien brīvāk un gredzenus nēsā tā, kā paši uzskata sev par pieņemamu un pat ērtu. Klasiski gredzeni ar vien ir aktuāli.
Visbiežāk, runājot tieši par Latviju, ir sastopams, ka saderināšanās gredzenu nēsā uz labās rokas zeltneša (kas arī skaitās kā laulības gredzena pirksts), lai simbolizētu to, ka tas patiešām ir saderināšanās gredzens, ka sieviete ir aizņemta un kāzu dienā šo zelta gredzenu pārliek uz kreisās rokas zeltnesi, atbrīvojot vietu laulību gredzenam.
Attiecīgi tālāk ir sievietes, kas pēc kāzām nēsā abus gredzenus uz labās rokas zeltneša, ir arī tādas, kas tā arī atstāj – katru savā rokā. Tāpat ir sievietes, kas vēlas abus zelta gredzenus saskaņot, lai to varētu nēsāt uz tikai labās rokas zeltneša un kāzu dienā pat nepārvieto saderināšanās gredzenu, bet vienkārši pievieno laulību gredzenu.
Ir pāri, kuri atrodoties darba, studiju vai ceļojumos citā valstī, ievēro, kādas ir attiecīgās valsts tradīcijas, liekot gredzenu tur, kur pieņemts konkrētajā valstī. Protams, šo faktu var arī ignorēt, ja tas nerada neveiklas situācijas jūsu dzīvē. Vienīgā problēma – labās un kreisās rokas pirksta izmērs mēdz atšķirties.