Sintija un Raivis

Sveiki mūsu mīļā Kāzu Aģentūras komanda!

Pat nezinu kā lai sāk… Dzīvojam pasakā, kaut gan kāzas bija jau pirms 5 dienām! Galvā nemitīgi skan burvīgā balss no baznīcas. Acu priekšā zib krāsas, smaidi un prieka asarās mirdzošas acis!

Vārdos nevaram izteikt cik pateicīgi esam jums par šo pasakaino dienu ko mums radījāt! Pat vis pārdrošākajos sapņos nevarējām iedomāties, ka mūsu kāzu diena būs tik lieliska! Jau visu 8 mēnešu plānošanas laikā bijām pārliecināti, ka kāzas būs lieliskas! Nevienā mirklī nelikāt mums šaubīties un satraukties.

Un es, protams, zināju, ka jūs darīsiet visu iespējamo un neiespējamo, lai padarītu mūsu dienu brīnišķīgu. Tieši apziņa, ka mani mīļie, nu jau bijušie kolēģi, ir vienīgie, kas spēs radīt mums pašas labākās kāzas, radīja manī mieru! Vairākkārt teicu vīram: “Esmu pārliecināta par 99,9%, ka tu būsi sajūsmā par mūsu kāzām!” Jo pazīstot cilvēkus, kas strādā aģentūrā, nav šaubu, katras kāzas ir īpašas un tiek plānotas ar lielu mīlestību pret jauno pāri! Bet tobrīd pat es nenojautu par rezultātu…

Rezultāts pārspēja visas mūsu cerības! Nav vārdu ar ko izteikt mūsu sajūtas un emocijas! Mūsu diena bija pasakaina, lieliska, apbrīnojama un pārsteidzoša!!! Tādēļ vēl un vēl esam gatavi teikt milzīgu paldies visai aģentūras komandai! Paldies Tev Dacīt par vadību un vārdiem, kas vienmēr nomierināja! Paldies Sandrai par visu mūsu ideju uzklausīšanu! Paldies asistentiem, Martai un visiem čaklajiem palīgiem! Paldies Ģirtiņam, mūziķiem, dejotājiem! Paldies visiem, kas šo dienu padarīja tik neaizmirstamu! Mēs jutāmies ļoti īpaši un mīlēti!

Bučas un apskāvieni! MĪLAM JŪS!
Sintija & Raivis

Atsauksmē lasīto Sintijas un Raivja kāzu video:

Kāzu organizatori “Kāzu Aģentūra” sadarbībā ar delfi.lv kopīgi izveidojuši rakstu par Sintijas un Raivja kāzām.
Tas apskatāms šeit.