Santa un Vilnis

ziemas kāzu ceremonija
atsauksmes
Mums bija tā laime 2012. gada maģiskāko datumu – 12. decembri – padarīt par vienu no fantastiskākajām un pozitīvām emocijām piepildītākajām dienām mūsu abu mūžā.

Mēs zinājām, ka vēlamies savā kāzu dienā sajusties kā karalis un karaliene un ka ceremonijai ir jānotiek laukā, pils dārzā, kaut arī zeme ar debesīm grieztos kopā. Lai gan dažas dienas pirms kāzām radās neliels uztraukums par gaidāmajiem laika apstākļiem. Pamostoties kāzu dienas rītā, bija noticis īsts brīnums – uz baltas sniega segas spīdēja zelta saules stari. Gluži kā pasakā!

Lai paspilgtinātu pasakas atmosfēru, vēlējāmies, lai kāzas ir ar vieglu rozā pieskārienu, kas arīdzan ir viena no manām mīļākajām krāsām. Pateicoties izvēlētajai svinību vietai – Dikļu pilij, burvīgajām dekorācijām un emocionālā pieskāriena esamībai it visā, mūsu kāzas bija tieši tik īpašas, kā iepriekš to bijām sapņojuši.

Vārdos neaprakstāms paldies Dacei Miezītei

un visai „Kāzu Aģentūras” komandai, kas palīdzēja piepildīties mūsu sapnim, profesionāli izpildot ikvienu mūsu vēlmi. Kāzas bija lieliskas, laika apstākļi mūs lutināja, un mūsu foršie palīgi bija izcili pacentušies, lai šo dienu padarītu atmiņās paliekošu. Pēc pateiktajiem ”Jā” vārdiem ceremonija kulmināciju sasniedza brīdī, kad virs pils pacēlās mūsu iniciāļi un debesīs zaigoja uguns lietus ar salūtu atbilstošas mūziku pavadībā. Šajā brīdī sirds bija sažņaugusies un saviļņojuma asaras esot lijušas pilnīgi visiem klātesošajiem.

Ļoti augstu novērtējam ikkatru „Kāzu Aģentūras” darbinieku paveikto darbiņu – sākot no mazajām niansītēm un beidzot ar lielajiem, nozīmīgajiem darbiem. Paldies par iespēju uzticēt Jums vienu no svarīgākajām dienām mūsu mūžā. Atmiņas ar gadiem izbalo, taču tās dienas sajūtas mājos mūsu sirdīs vienmēr, un par to mēs esam ārkārtīgi pateicīgi. Nepietiek vārdu, lai aprakstītu mūsu prieku.

atsauksmes

Atsauksmē lasīto kāzu fotossāstu skatieties: “Fotogalerija Santa un Vilnis”.

Atsauksmes par kāzu organizatoriem.

Pirmkārt, atsauksmes palīdz izvēlēties sev piemērotāko kāzu plānotāju. Otrkārt, sakām Paldies visiem saviem pāriem, kuri ir dalījušies ar mums savās pēc kāzu sajūtās. Kā arī saprotam, tos, kuri mums personiski pateikušies pēc kāzām un nav to iesūtījuši publiski.

Atsauksmes no kāzām kā iedvesma un atbalsts saderinātajiem.

Faktiski kāzu fotogrāfijas un video dzīvo mūsu mājaslapā savu dzīvi. Īpaši svarīgi, ka tās iedvesmo pārus, kuri sāk plānot savas kāzas. Kā arī, ņemot vērā visus apstākļus, sniedz atbalstu lēmumu pieņemšanā. Vairāki pāri, atceroties savas sajūtas pirms līguma parakstīšanas, ir mums teikuši. Ja kāds pāris vēlas, lai mums piezvana.

Mutiskās atsauksmes vai pieredze esot mūsu organizētajās kāzās.

Mēs bieži jokojamies, ka mūsu reklāma ir Jūsu kāzas, jo noteikti Jums kāzās ir neprecēti pāri. Tā ir sanācis, ka esam organizējuši daudzas kāzas, kur mūsu jaunie pāri ir mūs iepazinuši darbā – savu draugu kāzās. Savukārt mums tā ir iespēja vēl un vēl satikt “savus pārus”, jo atkal tiekamies viņu draugu kāzās.

Labas atsauksmes no kāzu profesionāļiem.

Paldies svinību vietām, fotogrāfiem, vakara vadītājiem un citiem kāzu nozares profesionāļiem par to, ka iesakāt tieši mūsu “Kāzu Aģentūru” saviem pāriem. Pirmkārt tieši nozarē strādājošie var salīdzināt kā notiek kāzas ar un kā bez organizatoriem.

Ņemot vērā šos punktus aicinām ieskatīties atsauksmēs un attiecīgi norunāt tikšanos.