Sandra un Kārlis

Sandra un Kārlis

„Mēs bijām nolēmuši mūsu kāzu organizēšanā piesaistīt profesionāļus. Griezāmies pie kāzu aģentūras „Mīlestība” un iepazināmies ar Daci Miezīti. Ar viņas palīdzību atradām risinājumu visiem nepieciešamajiem jautājumiem.

No sākuma vairākās sarunu sesijās ar Daci tika noskaidrots, ko un kā gribam savās kāzās, un tā arī notika. Dace vienmēr bija atsaucīga, vienmēr viņu varēja sazvanīt un vienmēr viņa izpalīdzēja ar padomu, kā arī neļāva mums lieki stresot.

Vēl viena ļoti patīkama iezīme Daces darbā – bagātīgā dalīšanās ar pieredzi un idejām, no kurām lielu daļu ņēmām vērā. Skaists moments bija šampanieša dzeršana Botāniskajā dārzā pēc ceremonijas. Glāzes bija sakārtotas piramīdā!!! Mums ļoti patika! Pļaviņa, kurā mums notika mičošana, bija izgaismota ar svecēm, radot īpašu noskaņu. Un  vēl daudz citu neaizmirstamu brīžu!

Vislielākais ieguvums bija īstie cilvēki (vakara vadītājs, mūziķis, fotogrāfs u.c.), ar kuriem sadarbojāmies kāzās un kurus atradām caur Daci. Tie bija ne tikai patīkami un interesanti cilvēki, bet arī augstākā līmeņa profesionāļi kuri mācēja iziet no neparedzētām situācijām – vakara gaitā viesu namā uz pāris stundām pazuda elektrība, visu dienu lija lietus utt. Viņi vienmēr bija tur, kur viņiem bija jābūt un čakli darīja savu darbu.

Kopumā, pateicoties aģentūrai, ietaupījām arī daudz laika, kura pirms kāzām parasti ir par maz.

Ir palikusi sajūta par labi un interesanti nosvinētām kāzām. Bija gan tradīcijas, gan personīgais moments. Procesā mūs atbalstīja  gan vecāki, gan vedēji, gan viesi, bet kāzu aģentūrai tajā visā bija ārkārtīgi pozitīva loma. Pēc kāzām bija patīkami dzirdēt labas atsauksmes no draugiem un radiem.”

Sandra un Kārlis, kuriem kāzas bija 21.08.10