Linda un Dzintars

Linda un Dzintars

.Linda un Dzintars
Mūsu kāzas bija 27. augustā

un šī diena mums būs diena, kura paliks atmiņā kā pati skaistākā.

Dace palīdzēja realizēt mūsu sapņu kāzas un noorganizēja tās tā, ka mums ne par ko nebija jāraizējas un jāuztraucas, kā arī piedeva rozīnīti ar savām idejām.

Mums bija lieliski izdekorēta automašīna un viesu nams – tieši tā kā vēlējāmies, lai nav daudz zaļumi! Bārmenis bija uz izķeršanu ar garšīgajiem kokteiļiem un Ančevskis novadīja izcili! Un pārsteiguma baltie suņi – mums likās, ka visa pasaules laime pēkšņi ir iedota mums:) Ja laiks būtu jāpagriež uz atpakaļ, mēs neko negribētu citādāk un nedarītu citādāk 🙂 PALDIES!!!

Linda un Dzintars

Atsauksmes par kāzu organizatoriem.

Pirmkārt, atsauksmes palīdz izvēlēties sev piemērotāko kāzu plānotāju. Otrkārt, sakām Paldies visiem saviem pāriem, kuri ir dalījušies ar mums savās pēc kāzu sajūtās. Kā arī saprotam, tos, kuri mums personiski pateikušies pēc kāzām un nav to iesūtījuši publiski.

Atsauksmes no kāzām kā iedvesma un atbalsts saderinātajiem.

Faktiski kāzu fotogrāfijas un video dzīvo mūsu mājaslapā savu dzīvi. Īpaši svarīgi, ka tās iedvesmo pārus, kuri sāk plānot savas kāzas. Kā arī, ņemot vērā visus apstākļus, sniedz atbalstu lēmumu pieņemšanā. Vairāki pāri, atceroties savas sajūtas pirms līguma parakstīšanas, ir mums teikuši. Ja kāds pāris vēlas, lai mums piezvana.

Mutiskās atsauksmes vai pieredze esot mūsu organizētajās kāzās.

Mēs bieži jokojamies, ka mūsu reklāma ir Jūsu kāzas, jo noteikti Jums kāzās ir neprecēti pāri. Tā ir sanācis, ka esam organizējuši daudzas kāzas, kur mūsu jaunie pāri ir mūs iepazinuši darbā – savu draugu kāzās. Savukārt mums tā ir iespēja vēl un vēl satikt “savus pārus”, jo atkal tiekamies viņu draugu kāzās.

Labas atsauksmes no kāzu profesionāļiem.

Paldies svinību vietām, fotogrāfiem, vakara vadītājiem un citiem kāzu nozares profesionāļiem par to, ka iesakāt tieši mūsu “Kāzu Aģentūru” saviem pāriem. Pirmkārt tieši nozarē strādājošie var salīdzināt kā notiek kāzas ar un kā bez organizatoriem.

Ņemot vērā šos punktus aicinām ieskatīties atsauksmēs un attiecīgi norunāt tikšanos.