Jeļena un Raimonds

Atsauksme no Jeļenas un Raimonda

Jeļena un Raimonds – atsauksme

Привет всем!

Хочу сказать несколько слов благодарности за организацию нашей свадебной церемонии. Свадьба состоялась, она была великолепной, даже лучше, чем мы предполагали, особенно всем гостям запомнилась и понравилась церемония венчания на берегу моря, мы услышали множество самых тёплых отзывов от наших гостей, это было сложно, угодить всем, но у нас получилось, благодаря нашему сотрудничеству с агентством, а в частности Даците, очень отзывчивой, участливой, сочувствующей и понимающей.

Спасибо за помощь и участие, за новые интересные идеи в организации и душевность! Удачи вам и вашему агентству!!!! Пусть благодаря вашей работе рождаются новые счастливые семьи! СПАСИБО!

Елена и Раймонд

Atsauksmē esošās kāzas skatieties “Jeļena un Raimonds kāzu fotogrāfijas”.

 

Atsauksmes par kāzu organizatoriem.

Pirmkārt, atsauksmes palīdz izvēlēties sev piemērotāko kāzu plānotāju. Otrkārt, sakām Paldies visiem saviem pāriem, kuri ir dalījušies ar mums savās pēc kāzu sajūtās. Kā arī saprotam, tos, kuri mums personiski pateikušies pēc kāzām un nav to iesūtījuši publiski.

Atsauksmes no kāzām kā iedvesma un atbalsts saderinātajiem.

Faktiski kāzu fotogrāfijas un video dzīvo mūsu mājaslapā savu dzīvi. Īpaši svarīgi, ka tās iedvesmo pārus, kuri sāk plānot savas kāzas. Kā arī, ņemot vērā visus apstākļus, sniedz atbalstu lēmumu pieņemšanā. Vairāki pāri, atceroties savas sajūtas pirms līguma parakstīšanas, ir mums teikuši. Ja kāds pāris vēlas, lai mums piezvana.

Mutiskās atsauksmes vai pieredze esot mūsu organizētajās kāzās.

Mēs bieži jokojamies, ka mūsu reklāma ir Jūsu kāzas, jo noteikti Jums kāzās ir neprecēti pāri. Tā ir sanācis, ka esam organizējuši daudzas kāzas, kur mūsu jaunie pāri ir mūs iepazinuši darbā – savu draugu kāzās. Savukārt mums tā ir iespēja vēl un vēl satikt “savus pārus”, jo atkal tiekamies viņu draugu kāzās.

Labas atsauksmes no kāzu profesionāļiem.

Paldies svinību vietām, fotogrāfiem, vakara vadītājiem un citiem kāzu nozares profesionāļiem par to, ka iesakāt tieši mūsu “Kāzu Aģentūru” saviem pāriem. Pirmkārt tieši nozarē strādājošie var salīdzināt kā notiek kāzas ar un kā bez organizatoriem.

Ņemot vērā šos punktus aicinām ieskatīties atsauksmēs un attiecīgi norunāt tikšanos.