Ina un Jānis 

Čau, Dacīt 🙂

 

Mēs  nupat esam atgriezušies no sava jaukā ceļojuma 🙂 bet vēlaizvien dzīvojam svētku noskaņās 🙂 Vēlaizvien pienāk apsveikumi un laba vēlējumi, un milzum daudz fantastisku atsauksmju par Tevis organizētajām mūsu kāzām.

 

Mums šī diena paliks atmiņā uz visu mūžu. Priecīgās draugu un radu sejas, tava fantastiskā komanda, brīnišķīgais laiks, ka likās, ka no laimes  pārplīsīsim.

 

Mēs esam laimīgi no visas sirds, ka mums bija Tādas kāzās. 

Visi tie pārsteigumi, kas sekoja cits citam… tēja Jānim (viņš tieši pa ceļam man teica- cik labi būtu, ja tagad būtu tēja…) un suši un kuģītis, un radu/draugu dziesmu svētku koris…. To laikam nemaz nevar tā izstāstīt… tas ir jāpiedzīvo, lai novērtētu – cik gan ļoti liels talants tev piemīt- ka spēj nojaust, uztvert visas mūsu vēlmes un visas nianses, lai gan mums pašiem, gan viesiem- būtu milzum daudz labu, jauku atmiņu 🙂 Jo viss, kas notika bija tāds mīlestības un sirsnības pieliets….

Pēc pasākuma  mēs abi bijām noguruši, bet laimīgi bez gala un malas

…. Zini, kad ir tāda sajūta, ka no laimes gribas spiegt :))) 

Visa radu/draugu saime bija sajūsmā un jau tajā pašā vakarā mēs saņēmām milzum daudz komplimentu – par pasākuma realizāciju. Viesi tiešām bija sajūsmā- šķiet par visu :))) Jo – nu ir jau nācies būt kāzās, bet nu tā, ka katrs otrais pasākuma apmekētājs personīgi nāk klāt un izsaka savu sajūsmu – par pasākumu – kā: “tādā pasākumā sen nav nācies būt, kaut kas tāds nav redzēts, tas ir tik aizskustinoši, tas it tik vienreizēji, pie Jums viss bija tik labi!!! un neatkārtojami”.utt utt………..Un visi šie komplimenti – lai lido pie tevis, jo tie visi ir domāti tev un tavai super komandai – ikvienam no viņiem. Gan mīļajai un jaukajai Justīnei, gan operatoram (viņam īpašs paldies- jo Jānis šķiet vairs nebaidās no filmēšanas), Ģirtam – viņam īpašs paldies – jo šķiet nācās saskarties ar šādiem tādiem nestandarta risinājumiem… Un ļoti daudzi mums jautāja – vai Ģirts gadījumā nav mūsu draugs- kas nozīmē, ka tika sasniegta augstākā pilotāža :))) NU vienkārši- super. Gan Atim – tik nemanāmi un rūpīgi viņš visu veica, ka dažs labs bija apmulsis – kā vispār šāda organizācija ir iespējama… un bārmenis – nu tas vispār bija.. – manuprāt dažas jaunkudzes   (un ne tikai) bija viņa apburtas. Tā atmosfēra, kas valdīja tajā vakarā ir principā vārdos grūti aprakstāma…. Tas laikam ir tas kautkas lielais, ko ļoti grūti vārdos izteikt… un man radās sajūta, ka ikviens, kas tur bija – sajuta šo īpašo sajūtu…

 

Un dejotāji protams… mēs nudien nebijām cerējuši, ka pati Ieva savā superīgajā kleitā ienāks… šķiet- visi uz brīdi pamira.. acis mirdz….. sirsniņas dauzās…. 🙂 Un ir sajūta, ka tiešām Ir Svētki- ar Lielo burtu.

 

Un DJ… tik smalki juta – kad ko un kā… ka pat mans Jānis dažu labu deju nodejoja :)))) UN par to DJ 10 ar + :))) Jo tas bija kaut kas tiešām neredzēts :))))

 

Un visu šo brīnumu radīji tu,
un  mēs nudien būsim tavi lielākie fani – vienmēr 🙂 Jo- manuprāt- pat sev tuviem cilvēkiem ir samērā sarežģīti uzveidot pasākumu – tādu, ka elpa aizraujas, bet tev tas ir izdeivies 1000 reižu labāk :)))  Un ne tikai mēs tā domājam. Nudien.

 

Un vislielākais Paldies Tev par to – ka Jānim tiešām no visas sirds patika savas kāzas. Manuprāt , tas ir lielākais kompliments ;)))

 

Eh…. un aptuveni šādās sajūtās mēs dzīvojam, un priecājamies, ka tik tiešām visiem kopā it viss ir izdevies -netakārtojami  lieliski.

:))))))) 
Paldies Tev 🙂  Tu tiešām esi īsts meistars- visās šajās lietās :))) 

Mīļiem sveicieniem, 

Ina un Jānis 

Kāzu organizatori “Kāzu Aģentūra” sadarbībā ar delfi.lv kopīgi izveidojuši rakstu par Inas un Jāņa kāzām.
Tas apskatāms šeit.