Guna un Igors

Guna un Igors.

Mūsu skaistā kāzu diena bija 18.08.12.

Paldies Kāzu Aģentūrai ar Daci priekšgalā un visai komandai par lieliski noformētu kāzu ceremoniju. Tā ir brīnišķīga sajūta, kad sapņi īstenojas. Kopš bērnu dienām biju iedomājusies kā izskatīsies mana Baltā diena. Paldies manam vīram un Dacei ar komandu, ka niecīgākie sapnīši tika īstenoti.
Dace uzklausīja mūsu vēlmes un viss tika īstenots tieši tā, kā mēs bijām iedomājušies. Ja mums piedāvātu vēlreiz svinēt kāzas, tad mēs neko nemainītu, jo viss bija ideāli. Mēs paši un mūsu viesi bija patīkami pārsteigti un apmierināti ar visu.
Mācītājs Kaspars prata aizskart sirds stīgu un atrada īstos vārdus, ko pielietot mūsu ceremonijas laikā.
Saksofonists izprata mūsu noskaņu un viņa izpildītie skaņdarbi piedeva īpašu gaisotni visai kāzu ceremonijai.
Floriste piestrādāja pie mūsu vēlmēm un ziedu noformējums bija brīnišķīgs. Meitenes- asistentes, kas sekoja kāzu ceremonijas norisei, bija ļoti atsaucīgas un pozitīvas.
Guna un Igors

Mēs noteikti ieteiktu visiem pāriem, kas vēlas padarīt savu dienu īpašāku un pavadīt dienu tieši tā, kā vēlas pāris- noteikti griezties Kāzu Aģentūra, jo Dace noteikti spēs palīdzēt un realizēt Jūsu ieceres! Kāzu Aģentūra Jūs uzklausīs un spēs noorganizēt Jūsu kāzu dienu no A līdz Z, ja vien Jums tas būs nepieciešams. Lai visiem pāriem skaista un neaizmirstama kāzu diena!

Guna un Igors.

Atsauksmes par kāzu organizatoriem.

Pirmkārt, atsauksmes palīdz izvēlēties sev piemērotāko kāzu plānotāju. Otrkārt, sakām Paldies visiem saviem pāriem, kuri ir dalījušies ar mums savās pēc kāzu sajūtās. Kā arī saprotam, tos, kuri mums personiski pateikušies pēc kāzām un nav to iesūtījuši publiski.

Atsauksmes no kāzām kā iedvesma un atbalsts saderinātajiem.

Faktiski kāzu fotogrāfijas un video dzīvo mūsu mājaslapā savu dzīvi. Īpaši svarīgi, ka tās iedvesmo pārus, kuri sāk plānot savas kāzas. Kā arī, ņemot vērā visus apstākļus, sniedz atbalstu lēmumu pieņemšanā. Vairāki pāri, atceroties savas sajūtas pirms līguma parakstīšanas, ir mums teikuši. Ja kāds pāris vēlas, lai mums piezvana.

Mutiskās atsauksmes vai pieredze esot mūsu organizētajās kāzās.

Mēs bieži jokojamies, ka mūsu reklāma ir Jūsu kāzas, jo noteikti Jums kāzās ir neprecēti pāri. Tā ir sanācis, ka esam organizējuši daudzas kāzas, kur mūsu jaunie pāri ir mūs iepazinuši darbā – savu draugu kāzās. Savukārt mums tā ir iespēja vēl un vēl satikt “savus pārus”, jo atkal tiekamies viņu draugu kāzās.

Labas atsauksmes no kāzu profesionāļiem.

Paldies svinību vietām, fotogrāfiem, vakara vadītājiem un citiem kāzu nozares profesionāļiem par to, ka iesakāt tieši mūsu “Kāzu Aģentūru” saviem pāriem. Pirmkārt tieši nozarē strādājošie var salīdzināt kā notiek kāzas ar un kā bez organizatoriem.

Ņemot vērā šos punktus aicinām ieskatīties atsauksmēs un attiecīgi norunāt tikšanos.