Evita un Māris

Evita un Māris. Kopš mūsu kāzām ir pagājis jau vairāk nekā gads, noslinkojām un atsauksmes neuzrakstījām, bet tas nenozīmē, ka mums kāzas nepatika. Mēs esam pāris, ka savas emocijas patur sevī, bet šogad redzot kā mūsu draugi (kuriem bijām vedēji), kas pēc mūs ieteikuma devās pie Daces, pēc kāzām staro un ar sajūsmu visiem stāsta cik tas bija kolosāli sapratu, ka arī mums ir jāpadalās.

Sākotnēji bija doma, pašiem saplānot visu. Sākot likt kāzu dienas, plānu, uz lapas sapratu, ka aizņemtības dēļ, nespēsim sev saorganizēt tādas kāzas, kā vēlamies. Un kāzās vēlējāmies baudīt dienu, nevis miegainiem gaidīt tās noslēgumu. Pierunāju vīru aiziet aprunāties ar kāzu rīkotājiem. No draugiem biju dzirdējusi dažādas atsauksmes par dažādiem rīkotājiem. Par citiem labas par citiem ne tik labas. Par Daci bija tikai tās labākās atsauksmes, tādēļ sazinājos ar Daci un jau drīz vien tikāmies.

Kāzu dienā bija daudz patīkamu pārsteigumu un pats galvenais nevajadzēja satraukties neparko. Ļoti labi bija tas, ka nezinājām, kas mūs kurā brīdī sagaida. Dodoties uz ģērbšanās vietu un, ieraugot, kā starp ābelēm ierīkota vide tā, vien gribējās raudāt. Likās, ka aģentūra pat parūpējusies par to, lai ābeles izplauktu, jo iepriekšējā vakarā tās vēl bija pumpuriņos. Joprojām ar vīru parunājam MŪSU DIENAS notikumus un uz mūsu datora ekrāna saudzētājiem stāv bildes no šīs burvīgās dienas.

Visu šo skaisto notikumu iespaidā laikam no Daces un komandas nespējam atvadīties. Gada jubilejā griezāmies aģentūrā. Un šobrīd jau būs otrās kāzas, kurās kā vedēji meklēsim padomu Kāzu Aģentūrā.

Paldies,
18. maijs 2013. g.

Evita un Māris

Atsauksmes par kāzu organizatoriem.

Pirmkārt, atsauksmes palīdz izvēlēties sev piemērotāko kāzu plānotāju. Otrkārt, sakām Paldies visiem saviem pāriem, kuri ir dalījušies ar mums savās pēc kāzu sajūtās. Kā arī saprotam, tos, kuri mums personiski pateikušies pēc kāzām un nav to iesūtījuši publiski.

Atsauksmes no kāzām kā iedvesma un atbalsts saderinātajiem.

Faktiski kāzu fotogrāfijas un video dzīvo mūsu mājaslapā savu dzīvi. Īpaši svarīgi, ka tās iedvesmo pārus, kuri sāk plānot savas kāzas. Kā arī, ņemot vērā visus apstākļus, sniedz atbalstu lēmumu pieņemšanā. Vairāki pāri, atceroties savas sajūtas pirms līguma parakstīšanas, ir mums teikuši. Ja kāds pāris vēlas, lai mums piezvana.

Mutiskās atsauksmes vai pieredze esot mūsu organizētajās kāzās.

Mēs bieži jokojamies, ka mūsu reklāma ir Jūsu kāzas, jo noteikti Jums kāzās ir neprecēti pāri. Tā ir sanācis, ka esam organizējuši daudzas kāzas, kur mūsu jaunie pāri ir mūs iepazinuši darbā – savu draugu kāzās. Savukārt mums tā ir iespēja vēl un vēl satikt “savus pārus”, jo atkal tiekamies viņu draugu kāzās.

Labas atsauksmes no kāzu profesionāļiem.

Paldies svinību vietām, fotogrāfiem, vakara vadītājiem un citiem kāzu nozares profesionāļiem par to, ka iesakāt tieši mūsu “Kāzu Aģentūru” saviem pāriem. Pirmkārt tieši nozarē strādājošie var salīdzināt kā notiek kāzas ar un kā bez organizatoriem.

Ņemot vērā šos punktus aicinām ieskatīties atsauksmēs un attiecīgi norunāt tikšanos.