Dana un Jānis

Dana un Jānis.

Dana un Jānis
Pateicoties šai aģentūrai (personīgi Dacei Miezītei) mums bija fantastiskas kāzas!

Tika izveidots scenārijs, izdomātas visādas jautras un skaistas izdarības no baznīcas līdz gulētiešanai. Atrasts kāzu vadītājs, filmētājs, iznomāts busiņš, noorganizēts izbrauciens ar jahtu, pasūtīta superīga kūka, svečturi, iegravētas šampānieša glāzes, tik romantiski izdekorēts jaunlaulāto numuriņš un daudzas citas lietas, kuras visas nemaz nevarēšu nosaukt, bet viss pēc mūsu gaumes un vēlmēm.

Aģentūra visu jau iepriekš saskaņoja ar viesu namu un pārējiem māksliniekiem, mums pašiem nebija absolūti nekāda stresa par plānošanu vai kādām problēmām kāzu dienā. Tika padomāts par VISU! Saņēmām arī dažādus padomus par pakalpojumiem, kurus meklējām paši. Dienas scenārijs tiks saskaņotas ar jums pēc jūsu vēlmēm un budžeta iespējām, un noteikti būs arī kāds pārsteigums 🙂 Liels paldies un no sirds iesaku šo rīkotāju! 🙂

Dana un Jānis

Atsauksmes par kāzu organizatoriem.

Pirmkārt, atsauksmes palīdz izvēlēties sev piemērotāko kāzu plānotāju. Otrkārt, sakām Paldies visiem saviem pāriem, kuri ir dalījušies ar mums savās pēc kāzu sajūtās. Kā arī saprotam, tos, kuri mums personiski pateikušies pēc kāzām un nav to iesūtījuši publiski.

Atsauksmes no kāzām kā iedvesma un atbalsts saderinātajiem.

Faktiski kāzu fotogrāfijas un video dzīvo mūsu mājaslapā savu dzīvi. Īpaši svarīgi, ka tās iedvesmo pārus, kuri sāk plānot savas kāzas. Kā arī, ņemot vērā visus apstākļus, sniedz atbalstu lēmumu pieņemšanā. Vairāki pāri, atceroties savas sajūtas pirms līguma parakstīšanas, ir mums teikuši. Ja kāds pāris vēlas, lai mums piezvana.

Mutiskās atsauksmes vai pieredze esot mūsu organizētajās kāzās.

Mēs bieži jokojamies, ka mūsu reklāma ir Jūsu kāzas, jo noteikti Jums kāzās ir neprecēti pāri. Tā ir sanācis, ka esam organizējuši daudzas kāzas, kur mūsu jaunie pāri ir mūs iepazinuši darbā – savu draugu kāzās. Savukārt mums tā ir iespēja vēl un vēl satikt “savus pārus”, jo atkal tiekamies viņu draugu kāzās.

Labas atsauksmes no kāzu profesionāļiem.

Paldies svinību vietām, fotogrāfiem, vakara vadītājiem un citiem kāzu nozares profesionāļiem par to, ka iesakāt tieši mūsu “Kāzu Aģentūru” saviem pāriem. Pirmkārt tieši nozarē strādājošie var salīdzināt kā notiek kāzas ar un kā bez organizatoriem.

Ņemot vērā šos punktus aicinām ieskatīties atsauksmēs un attiecīgi norunāt tikšanos.