Anita un Kaspars

jaunais pāris pļavā
Anita un Kaspars, mēs laulāts pāris esam jau gandrīz divus gadus.

Taču par kāzām sākām domāt, kad topošais vīrs bildināja līgavu.

Anita ir cilvēks, kas parasti grib visu izdarīt pašas spēkiem un, protams, tas attiecas arī uz kāzu organizēšanu. Līgava stāsta: „Jo dziļāk iegrimu organizēšanas lietās (ielūgumi, fotogrāfs, ēdieni, dzērieni, kas to visu darīs, gredzeni utt.), jo vairāk sapratu, ka darāmā ir ļoti daudz. Vīrs ierosināja apspriesties ar kāzu organizatori Daci, pie kuras bija iegādāts arī saderināšanās gredzens. Skeptiski noskaņota aizbraucu papļāpāt. Kā sarunas laikā izrādījās, ir ļoti daudz lietu par kurām nemaz nebiju iedomājusies un kuras mūsu skaisto dienu varētu padarīt vēl skaistāku. Biju patīkami pārsteigta!”

Pie Daces arī izvēlējāmies laulību gredzenus. Pirms tam bijām izbraukājuši daudz veikalus, bet kaut kā līdz galam mūs nekas no iepriekš redzētā nebija pārliecinājis. Un tā kā Līgava jau gadu bija nēsājusi saderināšanās gredzenu, tad arī bijām pārliecināti par gredzenu kvalitāti un zinājām, ka akmentiņi ārā nekritīs. Arī tagad varam teikt, ka esam ļoti apmierināti ar mūsu gredzenu izvēli.

Anita un Kaspara kāzas

Ir reizes, kad svarīgas lietas vajag uzticēt profesionāļiem un nu esam pārliecināti, ka mūsu rīcība, izvēloties Daci, bija 100% pareiza. Jo kāzu dienu baudījām! Nekādu stresu un uztraukumu. Viss bija īstajās vietās, īstajā laikā! Tikai tagad saprotam, ka vēl vairāk vajadzēja ieklausīties Daces ieteikumos!